Title Image

TrenkTuras žengia į naują sezoną!

 

Atrodo, dar visai neseniai užbaigėme paskutinį TrenkTuro praėjusio sezono žygį. Iš viso 2019 metais suorganizavome septynis žygius – penkis iš jų Lietuvoje ir du Latvijoje.

Šį sezoną ne tik esame pasiruošę dar didesniam žygių maratonui, tačiau taip pat pirmą kartą leisimės tyrinėti kaimynės Lenkijos – žygyje Augustavo ežerais. Tačiau apie viską nuo pradžių…

Žiemos žygis’20 su Gjensidige

Sezoną įprastai pradėsime žiemos žygiu. Dar pernai metais atradę Varėnos krašto miškus, tyrinėsime juos ir 2020-aisiais. Šį žygį titulavome vienu jaukiausiu TrenkTuro sezono žygių, dėl vienos paprastos priežasties, nes būti miške žiemą yra tiesiog pasakiška. Tuo įsitikinti kviesime vasario 1 dieną.

Druskininkų žygis’20 su Gjensidige

Šis sezonas bus pilnas staigmenų ir kupinas naujų žygių vietų bei maršrutų. Pirmoji sezono naujiena – Druskininkų žygis, kuriame bene svarbiausiu akcentu taps ne tik pats žygiavimo džiaugsmas, tačiau ir poilsis po jo. Pasistengsime, kad neišvyktumėte iš Druskininkų nepasinaudoję tuo, ką šis miestas turi geriausio – SPA baseinų ir pirčių malonumais. Šis žygis bus kaip niekada miestietiškas, tačiau tyrinėjant vieną žaliausių ir gamtiškai turtingiausių miestų Lietuvoje – Druskininkus. Į iš po žiemos bundantį kurortą atvyksime kovo 28 dieną.

Coastline Trek’20: Palanga su Gjensidige

Žinoma, sezonas nebūtų iki galo išpildytas, jeigu nepristatytume TrenkTuro žygio vizitinės kortelės – Coastline Trek arba dar žinomo kaip Pėsčiomis pajūriu. 2020 metais šį pėsčiųjų žygį organizuosime ten, kur dar niekados nebuvome – Palangoje. Ir toliau tyrinėsime Baltijos pajūrį, o šį sezoną tai bus vienintelė galimybė kartu susiburti prie jūros. Taigi žygis, be kurio tiesiog neįsivaizduojamas TrenkTuro kalendorius, jūsų laukia gegužės 9 dieną.

Augustavo ežerais’20 su Gjensidige

Iš karto po Coastline Trek: Palanga visas pastangas atiduosime didžiausiai šio sezono naujienai. Pirmą kartą TrenkTuro žygis kelsis už Lietuvos-Lenkijos sienos ribų. Atradę tikrą Lenkijos žygių brangakmenį – Augustavą, nekantraujame atskleisti jo gamtos, ypatingai ežerų, grožį ir atsakyti į klausimą: ar tikrai šis karštas yra Lenkijos Venecija? Augustavo ežerais leisimės vasarą – birželio 13 dieną.

Nemuno kilpomis’20 su Gjensidige

Po karščiausios sezono naujienos seks žygis, kurį vadiname tradiciniu – tai Nemuno kilpomis. Pirmą kartą šį žygį pradėsime ir užbaigsime naujoje lokacijoje – Pociūnų aerodrome. Todėl 2020 metų Nemuno kilpos turės aviacijos prieskonį bei, žinoma, tai, kas žygeivius traukia labiausiai – keltas per Nemuną ir aukščiausias Lietuvoje Birštono apžvalgos bokštas. Po Nemuno kilpų regioninį parką žygiuosime tuomet, kada jis gražiausias – vasarą – liepos 25 dieną.

Gaujos slėniais’20 su Gjensidige

Na, o sezoną užbaigs žygis, kurį vadiname praėjusio sezono didžiausiu atradimu – Gaujos slėniais (Sigulda, Latvija). Tai neabejotinai kalvočiausia vietovė Baltijos šalyse, kuri ne veltui vadinama Latvijos Šveicarija. Todėl į šį žygį ruošimės kaip į tikrus kalnus ir visi kartu pasimatysime ankstyvą rudenį – rugsėjo 19 dieną.

Dar daugiau sezono staigmenų

Išduosime paslaptį, tai ne vieninteliai žygiai šį sezoną. Savo renginių kalendorių papildysime dar keliomis staigmenomis. Todėl kviečiame sekti mūsų naujienas ir kolekcionuoti iššūkius kartu su mumis.

Žygių mylėtojai – sveikiname pradėjus naują sezoną, kuriame linkime niekada neprarasti smalsumo „o kas laukia už kito posūkio“ ir atrasti priežastį, kuri jus labiausiai užkrečia meile žygiavimui. Na, o atradus – ją puoselėti.

Kiekvienas turi priežastį žygiuoti. Nesvarbu kokia tavo – prisijunk.