Title Image

Didžiausia TrenkTuro naujiena – Solo žygiai!

 

Prisipažinsime, pirmoji reakcija paskelbus karantiną kaip ir daugeliui buvo lengvas šokas. O klausimų buvo daugiau nei atsakymų: ką darysime su artėjančiais žygiais? Kaip organizuosime savo veiklą? Ir apskritai, kaip dėl to jaučiasi visa komanda? Ieškant įvairių sprendimo būdų, darbų netrūko, o ramybės ir vidinės motyvacijos kiekvienam atskirai teko ieškoti nuotokiuose miško takeliuose. Ir tai buvo pirmasis ženklas leidžiantis suprasti, kad žygiavimas vis dar galimas, tačiau jo konceptas – pakitęs.

Antrasis ženklas mus aplankė tuomet, kai pradėjome iš žygeivių gauti palaikančius laiškus, kurie karts nuo karto užsibaigdavo klausimu: „o gal galėtumėte parekomenduoti, kokį maršrutą ar įdomią lokaciją?“. Tuomet aplankė supratimas, kad ieškodami naujų lokacijų mūsų žygiams, iš tikrųjų esame sukaupę nemažą maršrutų rekomendacijų bazę.

Taip kūrėsi TrenkTuras Solo žygių idėja, kuri kartu tapo ir galimybe pasiekti tuos, kuriems įdomi individuali žygiavimo patirtis, o ne masinis renginys. Juk kaip sakome mes: „Kiekvienas turi priežastį žygiuoti. Ir visai nesvarbu, kokia tavo“. O su šia Solo žygių naujiena, žygiavimą paversime patogiu ir prieinamu bet kuriuo metu. Taip pat negalvokite, kad Solo reiškia išskirtinai tik vieną žmogų. Solo reiškia į žygį pasiimti tik tą žmogų ar kompaniją, su kuria norisi dalintis šia unikalia patirtimi. 

Jūsų laukia patys įvairiausi sukurti maršrutai, o svarbiausia, jų kaskart vis daugės, nes žvalgysime ir dalinsimės naujais. Tačiau nepamirškite mūsų pavadinimo reikšmės ir nenustebkite, jeigu kai kurie maršrutai taps didesniu iššūkiu, nes reikės perbristi pelkę, kalvomis lipti aukštyn ir žemyn, o galbūt ir kirsti upę ne pačiu civilizuočiausiu tiltuku. Ar mūsų tikslas jus nuvaryti nuo kojų? Priklauso nuo maršruto, tačiau didesnė mūsų siekiamybė jus pakrauti emociškai ir leisti mėgautis Lietuvos gamta, ypatingai mažiau žinomomis jos vietomis arba kaip mes kartais vadiname „mūsų slaptomis vietelėmis“.

Taigi, kaip viskas veikia? Iš pradžių pasirenkate norimą maršrutą, rezervuojate datą ir tik jums skirtą vienos valandos starto intervalą. Visi maršrutai yra radialiniai, o tai reiškia, kad startuosite ir finišuosite toje pačioje vietoje, ten galėsite palikti ir savo automobilį. Žygiuosite vadovaujantis virtualiu žemėlapiu, kurio nuorodą gausite el. paštu. Ši nuoroda pradės galioti likus valandai iki jūsų starto laiko intervalo pradžios ir bus aktyvi ribotą laiką, tačiau užtektinai, kad spėtumėte užbaigti maršrutą net ir eidami lėtai. Maršrutai nėra fiziškai sužymėti, todėl jais žygiuoti jums padės tik žemėlapis telefone. 

Taigi dabar mes žinome, karantinas turi ir teigiamą pusę, nes skatina kūrybiškumą ir atsiranda tokios naujovės, kurios, žinome, sėkmingai gyvuos ir šalia mūsų masinių žygių. Kviečiame jus į individualų iššūkį, kuris nuves tolyn nuo miesto šurmulio, gilyn į gamtą!