Title Image

Druskininkų žygis’ 20 su Gjensidige dar kartą perkeliamas

2020-ieji metai bus iš tikrųjų nepamirštami! Tai bus metai, kuomet nori nenori ateina supratimas, kad ne viskas nuo tavęs priklauso ir svarbiausia ne tai, kas tau atsitinka, tačiau kaip tu į tai reaguoji. Druskininkų žygį’20 su Gjensedige tenka perkelti dar kartą, tačiau mes jokiu būdu nenuleidžiame rankų ir turime jums naują žygio datą – 2021 m. kovo 27 d.

Perkėlimo priežastis – nuoširdus rūpestis dėl mūsų visų saugumo

Suprantame, kad šis žygis buvo be galo lauktas ir turėjo būti nuostabus atotrūkis nuo kasdienių darbų šį rudenį. Tačiau sveikata ir saugumas svarbiausia, o matydami naujų COVID-19 susirgimų mastą, laikomės nurodymų ir saugome vieni kitus. Pranešame, kad Druskininkuose atšauktas ne tik mūsų organizuotas žygis, tačiau ir visi masiniai renginiai, nes mieste užfiksuoti nauji COVID-19 atvejai. 

Visos žygių registracijos – perkeltos

Ratas apsisuko ir žygį organizuosime tuomet, kada ir buvome suplanavę pačioje pradžioje – ankstyvą pavasarį! Toks jausmas, kad pirmasis Druskininkų žygis tiesiog privalo įvykti bundančioje gamtoje! Informuojame, kad visos žygių registracijos kartu su nuolaidomis, kurios galiojo nuo 2020 kovo 28 dienos yra automatiškai perkeliamos į naują žygio datą  – 2021 kovo 27. Jeigu jau dabar žinote, kad ši data jums netinka, tuomet galimybė susigrąžinti pinigus taip pat yra iki 2021 sausio 31 dienos. Tai padaryti galite užpildę pinigų grąžinimo formą, kurią rasite mūsų svetainėje prie Druskininkų žygio aprašymo. Tačiau, jau esame į šio žygio organizavimą įdėję labai daug širdies, todėl labai prašome jūsų kartu su mumis dar turėti šiek tiek kantrybės. Pažadame, žygis anksčiau ar vėliau tikrai įvyks! 

Nepamirškite susitarti su užsakyto viešbučio administracija

Nors pačio žygio registracijos perkeliamos automatiškai, tačiau užsakytus viešbučius atšaukti ar perkelti kiekvienas dalyvis turi savarankiškai. Visi pasinaudoję viešbučių arba SPA pasiūlymais, kuriuos radote pas mus, užsukite į mūsų puslapį, ten rasite atnaujintą informaciją, kurie pasiūlymai galios tiek spalio 24 d., tiek kovo 27 d. savaitgalį. UPA Medical SPA bei viešbučių „Vita”, „Violeta”, „De Lita” teikti pasiūlymai galioja ir naują žygio datą, o Druskininkų „Eglės sanatorija“ bei „Aqua“ parkas pateiks naujus pasiūlymus, taigi sekite naujienas.

Tariame ne viso gero, tačiau iki susitikimo!

Gyvenimas nebūtų toks įdomus, jeigu netektų įveikti įvairiausių kliūčių, taigi mūsų komanda nusiteikusi pozityviai ir toliau planuoja pačius geriausius nuotykius Jums. O visiems, kurie Druskininkus nori tyrinėti anksčiau nei kovo mėnesį, primename, kad paruošėme jums čia net 9 Solo žygių maršrutus. Tai nėra pačių Druskininkų žygio trasų atitikmenys, tačiau šiame mieste kelių tiek, kad peno maršrutų kūrimui į valias!