Title Image

100-asis Solo Nemuno kilpų regioniniame parke (21 km)

100-asis Solo Nemuno kilpų regioniniame parke (21 km)

Įsiminti

3,50

Žygis „Nemuno kilpomis“ yra vienas pirmųjų mūsų masinių žygių, kuris jau tapęs neatsiejama TrenkTuro dalimi. Organizuojame šį visų mylimą masinį žygį nuo 2016 metų, kuriame kviečiame tyrinėti išskirtinį Nemuno kilpų regioninį parką. Šis maršrutas išskirtinis ir dėl to, kad tai – 100-asis Solo maršrutas, kurį nusprendėme padaryti ypatingą, ar tiksliau reikėtų sakyti be galo artimą, nes ši vieta mums savotiški namai. Žinoma, tai nėra masinio žygio „Nemuno kilpomis“ maršruto atitikmuo, nes jie kiekvienais metais skiriasi. Tačiau į šį Solo maršrutą pasistengėme sudėti šio parko lobius.

Vienas pagrindinių maršruto akcentų, kuris jūsų laukia dar pačioje pradžioje – įspūdinga Škėvonių atodanga. O pasiekę Žvėrinčiaus mišką, žygiuosite viena mėgstamiausių Birštono ir Prienų gyventojų vieta – Žvėrinčiaus taku. Neužilgo prieisite ilgametę masinio žygio starto ir finišo vietą – Prienų estradą, kur pasuksite į siaurą miško taką, vedantį palei pat Nemuno vagą. Taip ir keliausite link Birštono laukinėmis Nemuno pakrantėmis. Šiame maršrute pasistengėme sutalpinti visus pagrindinius Birštono miesto akcentus: Panemunės taką, Birštono keltuką, Kneipo parką ir, žinoma, Birštono apžvalgos bokštą, kur tiesiog negalite praleisti progos užkilti į aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje ir pamatyti Nemuno vingius iš paukščio skrydžio.

 

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 3 val. 30 min. — 5 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Birštonas

Pirmadienis
10.03
9°C
8 - 9 m/s
Antradienis
10.04
13°C
5 - 7 m/s
Trečiadienis
10.05
13°C
3 - 4 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
4 - 6 m/s
Penktadienis
10.07
16°C
4 - 5 m/s
Šeštadienis
10.08
17°C
4 - 4 m/s
Sekmadienis
10.09
14°C
4 - 6 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, žvyrkeliais, pėsčiųjų ir dviračių takais.

   

  Iššūkiai: Maršruto pradžioje, Jūsų lauks keletas stačių pakilimų ir nusileidimų. Tai pareikalaus atsargumo, o ypač po lietaus gali būti itin slidu. Maršruto eigoje, du kartus, bus kertamas pagrindinis kelias.

   


   

  Prisijunkite