Title Image

Aplink Rėkyvos ežerą (15 km)

Aplink Rėkyvos ežerą (15 km)

Įsiminti

3,50

Rėkyva – TOP didžiausių dešimtuke esantis Lietuvos ežeras, esantis apie 6 km į pietus nuo Šiaulių miesto. Įdomus faktas, kad tai vienintelis tokio dydžio aukštapelkinis ežeras Lietuvoje. Jo platybės atsivers vos tik atvykus į starto vietą. Pasigrožėjus ežeru, kviesime jus nerti į spygliuočių mišką, kuris džiugins savo žalumu kad ir kuriuo metų laiku žygiuotumėte. 

Šis maršrutas ves palei Rėkyvos ežero pakrantę, o gamtos vaizdai nuolat keisis. Čia pražygiuosite ir pro Rėkyvos botaninio-zoologinio draustinio pelkę, paprastai dar vadinama tiesiog Rėkyvos pelke. Ji pakerės savo grožiu ir čia augančia augmenija: kadagių ir spygliuočių gausa bei vietomis net jaunais berželiais. Žygiuojant toliau, jums gali tekti perlipti ar peršokti keletą siaurų upelių, tačiau šios kliūtys bus tik lengva ir smagi žygio sudedamoji dalis. 

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Šiauliai

Pirmadienis
10.03
10°C
7 - 8 m/s
Antradienis
10.04
13°C
6 - 7 m/s
Trečiadienis
10.05
12°C
3 - 5 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
5 - 8 m/s
Penktadienis
10.07
15°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
10.08
16°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
10.09
13°C
4 - 7 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas  – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

  Žygiavimas: Žygį pradėsite ir pabaigsite asfaltuotu keliu, o didžioji maršruto dalis ves miško takeliais.

  Iššūkiai: Žygiuojant gali tekti perlipti ar peršokti keletą siaurų upelių. Rekomenduojame avėti žygio batus aukštu aulu. Maršrute reikės pereiti pelkę, kuri gali pareikalauti daugiau jėgų, taigi rekomenduojame pasirūpinti užkandžiais bei vandeniu, kurie suteiks energijos įveikiant skirtingus žygio iššūkius. 

   


   

  Prisijunkite