Title Image

Atokiais Bezdonių apylinkių takais (17 km)

Atokiais Bezdonių apylinkių takais (17 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutą pradėsite netoli Bezdonių miestelio. Ilgainiui suprasite, kad tai itin atoki vieta, nes viso žygio metu savo kelyje sutiksite vos vieną kitą namelį. Žygiuojant ramiais miško keliukais akimirkai gali apimti  jausmas, kad esate vieninteliai šioje Žemėje. Pasivaikščiojimas šioje vietoveje visais metų sezonais bus vis kitoks, tačiau savaip ypatingas. Šiltuoju laiku megausitės augalijos spalvomis bei valgomomis miško gėrybėmis, o šaltuoju sezonu širdį ramins gryno oro ir miško garsų derinys.

Žygio metu jus nuolat stebins šios vietovės augmenijos kaita, kuri pavers šį maršrutą dar įdomesniu. Jaunuolynus keis brandesnė miško tankmė ir parkų vaizdai. Maršrutui įpusėjus, teks šiek tiek paklampoti biraus smėlio keliuku. Eidami toliau pasieksite ir finišo tiesiąją – asfaltuotą kelio atkarpą, kuria nužygiuosite ten, kur ir pradėjote savo kelionę.

Kalvotumo lygis - aukštas

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 5 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Sekmadienis
11.28
2°C
1 - 3 m/s
Pirmadienis
11.29
1°C
2 - 3 m/s
Antradienis
11.30
-1°C
7 - 9 m/s
Trečiadienis
12.01
-6°C
3 - 3 m/s
Ketvirtadienis
12.02
3°C
6 - 9 m/s
Penktadienis
12.03
-6°C
2 - 5 m/s
Šeštadienis
12.04
-1°C
3 - 4 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, paskutiniai kilometrai žvyrkeliu. Parkavimas miško keliuke.

   

  Žygiavimas: Daugiausia eisite miško keliukais bei takeliais. Antroje maršruto dalyje praeisite miško kirtavietę, o žygio pabaigoje neilga atkarpą šalikele palei asfaltuotą kelią.

   

  Iššūkiai: Nusileidimas link Bezdonės upelio žemupio vyks statoka nuokalne, panašus ir pakilimas atgal. 

   


   

  Prisijunkite