fbpx
Title Image

Atrandat didžiąją Nemuno kilpą (15 km)

Atrandat didžiąją Nemuno kilpą (15 km)

Įsiminti

Nemokamai

Nors maršrutas nutolęs nuo lankomiausių Birštono vietų jį lengvai pasieksite dviračiais su Birštono TIC paruoštu dviračiu maršrutu – www.visitbirstonas.lt/marsrutai/didzioji-nemuno-kilpa-dviraciu

Žygis norintiems išnarstyti kiekvieną Nemuno klipų regioninio parko kampelį. O narstyti, atradinėti, žiūrėti ir lankyti yra ką. Pietinė didžiosios kilpos dalis jau kurį laiką tūnojo mūsų galvose, bet vis neišdrįsdavome jos ištyrinėti. Bet pagaliau tai pasikeitė ir gailimės tik to, kad nepadarėme to ankščiau. Maršrutas žalias, miškingas, raminantis. Jo žygiuojant deja nepavyksta stebėti Nemuno, bet miškų įvairovė, kuriais žygiuojama atperka viską su kaupu. Kaip netikėtai Siponių miškai užburia savo augmenijos gama taip netikėtai kelyje sutinkame tautodailininkės Rimantės Butkuvės sodybą, prie kurios yra įsikūrusi širdį džiuginanti ir šildanti skulptūrų galeriją po atviru dangumi.

Maršrutas sukurtas bendradarbiaujant su Birštono turizmo informacijos centru

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – miške, kelkraštyje.

    Žygiavimas: Daugiausiai eisite miško keliukais.

     

    Prisijunkite