Title Image

Bukčių miško ir Neries pakrančių takais (11 km)

Bukčių miško ir Neries pakrančių takais (11 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutas sukurtas bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe, taigi žygiuoti šiuo maršrutu ne tik saugu, įdomu, bet ir patogu!

Ar galima vienu metu būti ir mieste, ir gamtoje? Tikrai galima, o šis maršrutas vienas iš įrodymų. Vilnius – net ir būdamas sostine – iš tikrųjų turi nemažai žalių miesto zonų, kuriose akimirkai gali pamiršti, jog esi didmiestyje. Vienas tokių – Lazdynų pakraštyje esantis Bukčių miškas, apglėbtas Neries kilpa.

Pirmoje žygio dalyje norėsime supažindinti jus su Bukčių kilpa, todėl čia pražygiuosite kone visus Neries pakrantės takelius. Keliukų bus įvairių: platūs su atsiveriančiomis vaizdingomis panoramomis bei siauri, išsidėstę palei upės vagą su vietomis nuvirtusiais medžiais. Taip pat atsidursite nedideliame paplūdimyje, kurio smėlis nejučia nuneš į vasaros atostogų prisiminimus. 

Na, o kai atrodys, kad Bukčių kilpos pakrantės daugiau nebeturi ką pasiūlyti, jus nustebins antroji žygio dalis. Čia tyvuliuojančią Nerį stebėsite nuo aukštų skardžių. Neabejojame, kad čia norėsis sustoti ir pasigrožėti atsivėrusiais vaizdais. Toliau žygiuosite jaukiais Bukčių miško takeliais ir būdami šioje gamtos tyloje, nepatikėsite, jog vos už kelių kilometrų šurmuliuoja didžiausias Lietuvos miestas.

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas naudojantis navigacija, asfaltuotu keliu. Parkavimas stovėjimo aikštelėje netoli autobuso stotelės.

  Žygiavimas: Visą laiką žygiuosite miško, pievų bei vingiuotais pakrančių takais, taip pat truputį reikės paeiti labai retai automobilių naudojamais keliukais. Du kartus kirsite asfaltuotą kelią.

  Iššūkiai: Reikės įveikti keletą užvirtusių medžių, užkilti į keletą statesnių įkalnių.

  Tinkamumas šeimoms: Maršrutas tinkamas šeimoms su 6+ amžiaus vaikais, nes maršrute yra statesnių įkalnių, kurios jaunesniems gali būti per sudėtingos.

   


   

  Prisijunkite