Title Image

Didysis Visagino ežerų žiedas (23 km)

Didysis Visagino ežerų žiedas (23 km)

Įsiminti

3,50

Visaginas – jauniausias Lietuvos miestas, pradėtas statyti prieš mažiau nei 50 metų. Ir nors daugeliui asocijuojasi kaip šalis šalies viduje dėl ypatingai stiprios sovietinių laikų atmosferos, kuri išlikusi mieste. Tačiau šiame maršrute mūsų žvilgsnis krypsta į turtingą ir ežeringą šio krašto gamtą. 

Mes kviečiame jus pažinti miesto vietinių gyventojų pamėgtas ežerų pakrantes ir sujungti jas į vieną žiedą. O taip pat pasigrožėti paskutiniojo ledyno suformuotais smaragdiniais ežerėliais. Beje, ne veltui ir pats miesto simbolis yra gervė, ši asociacija kilo iš to, kad aplink miestą esančius ežerėlius iš tikrųjų pamėgusios gervės. Tad, jeigu pamatysite vieną iš jų – nenustebkite. Ir, žinoma, akies krašteliu galėsite pažvelgti į pačius Visagino miesto pakraščius. Negano to, šiame maršrute esame jums paruošę porą informacinių stotelių, kurios leis dar labiau pažinti šį miestą.

Kalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 4 val. — 6 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Visaginas

Trečiadienis
10.05
12°C
2 - 3 m/s
Ketvirtadienis
10.06
15°C
3 - 6 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
5 - 6 m/s
Šeštadienis
10.08
15°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
10.09
12°C
5 - 6 m/s
Pirmadienis
10.10
13°C
4 - 6 m/s
Antradienis
10.11
13°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – Visagino traukinių stoties parkavimo aikštelėje.

  Žygiavimas: Didžiąją dalį žygiuosite miško keliukais ir takeliais, taip pat ežerų pakrantėmis, nedidelę atkarpą – asfaltuotais keliukais.

  Iššūkiai: Laukia keletas statesnių įkalnių, smėlėtų miško proskynų.

  Kita informacija: Visagino miestas – pasienio zonoje, tad su savimi reikia turėti galiojantį asmens dokumentą.

  Maršrutas su informacinėmis stotelėmis: Paspaudę ant žemėlapyje esančio oranžinio žymeklio, rasite daugiau informacijos apie objektą.

  Prisijunkite