Title Image

Dubravos miškais (15 km)

Dubravos miškais (15 km)

Įsiminti

3,50

Pailsėkite nuo miesto ir žygiavimo džiaugsmą atraskite netoli Kauno esančiuose Dubravos miškuose. Didžioji dalis maršruto ves vis dar kartais automobilių naudojamais miško žvyrkeliais, o didžiausią įspūdį neabejotinai paliks maršruto vinis – Dubravos rezervatinės apyrubės pažintinis takas, įsteigtas siekiant išsaugoti natūralią aukštapelkę ir jos augmeniją, ypatingai čia augančius našius eglynus. Pirmykščiame Dubravos miške nuo 1958 metų nevykdomi jokie miško kirtimo darbai ir gamtai leidžiama tvarkytis pačiai.

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 4 val. 30 min. — 8 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Sekmadienis
11.28
3°C
2 - 3 m/s
Pirmadienis
11.29
1°C
4 - 6 m/s
Antradienis
11.30
1°C
4 - 7 m/s
Trečiadienis
12.01
-4°C
2 - 3 m/s
Ketvirtadienis
12.02
4°C
6 - 9 m/s
Penktadienis
12.03
-1°C
3 - 5 m/s
Šeštadienis
12.04
-1°C
3 - 3 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas – patogiausias plačioje miško kryžkelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško keliais ir žvyrkeliais, kuriais kartais pravažiuoja automobiliai. Taip pat siauru mišku taku už Dubravos rezervatinės apyrubės pažintinio tako.

   

  Iššūkiai:  Einantiems su vaikišku vežimėliu, pasiekus pažintinio tako galą, rekomenduojame juo grįžti iki žvyrkelio, kuriuo jau žygiavote, ir juo tęsti žygį kol vėl įsiliesite į maršrutą. Visos rekomendacijos yra pažymėtos maršrute.

   

  Kita informacija: Gali būti silpnas TELE2 ryšys.

   


   

   

  Prisijunkite