Title Image

Dubysos vingių slėniais (17 km)

Dubysos vingių slėniais (17 km)

Įsiminti

3,50

Jūsų maršruto simboliu taps Dengtilčio atodanga, nuo kurios jums atsivers Dubysos vingis. Žygio pirmoje dalyje šią vaizdingą Lietuvos upę stebėsite iš viršaus. Iš pradžių pajudėsite link Dengtilčio malūno, o vėliau pakilę Dubysos slėniu prieisite atokiau esantį mišką, kuriame galėsite pasinerti į visišką ramybę. 

 

Žygiuojant tolyn, pasieksite romantiškas Dubysos slėnio panoramas. Pusiaukelėje kirsite tiltelį per Dubysą ir atsidursite kitame upės krante, kur galėsite atsipūsti, o esant vasariškam orui galbūt ir išsimaudyti. Antroje žygio dalyje nusileisite žemyn, kur Dubysa bus visai šalia. Čia žygiuosite per natūralias pievas ir laukus bei nedidelius kaimelius, o Dubysa prie jūsų tai priartės, tai vėl nutols, kol galiausiai pasieksite žygio finišą.

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 5 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Šiauliai

Pirmadienis
10.03
10°C
7 - 8 m/s
Antradienis
10.04
13°C
6 - 7 m/s
Trečiadienis
10.05
12°C
3 - 5 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
5 - 8 m/s
Penktadienis
10.07
15°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
10.08
16°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
10.09
13°C
4 - 7 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija žvyrkeliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje šalia atodangos.

   

  Žygiavimas: Didžioji dalis žygio bus miško ir lauko keliukais, keli kilometrai ves žvyrkeliais pro mažus kaimelius ir viensodžius. Šiek tiek bus einama ir keliukais kurie yra labai retai naudojami, tad jie gali būti apžėlę.

   

  Iššūkiai: Pirmoje dalyje atidžiai sekite navigacijos nuorodas, dėl kelių gausos ir prastos jų būklės lengva praeiti reikiama posūkį. Esant lietingam orui molingi keliukai pavirsta tikra klampyne, taigi pasirūpinkite tinkama avalyne. 

   

  Kita informacija: Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite