fbpx
Title Image

Gražiausio vaizdo į Luką beieškant (9 km)

Gražiausio vaizdo į Luką beieškant (9 km)

Įsiminti

2,50

Ar pastebėjote, kad kiekvieną kartą nuvykus į Trakus nesinori grįžti namo? Šį 7 km maršrutą sukūrėme specialiai tam, kad senojoje Lietuvos sostinėje galėtumėte pasilikti šiek tiek ilgiau. Jis supažindins ne tik su visų gerai jau žinoma Trakų pilimi, tačiau nuves ir iki dar nematytų salos ir pusiasalio vietų.

Žygį pradėję prie vienintelės vandens pilies rytų Europoje, toliau seksite Luka ežero pakrantės vingiais. Jie nuves į miestą, o iš jo palydės į kalvą, kuria lipdami pajusite šios nedidelės vietovės reljefą. Leisdamiesi nuo kalvos išvysite jau kitą – Totorių ežerą. Pasigrožėję mėlynuojančiais vandenimis, „nersite“ į miškų masyvą. Jame pasitiks ne tik šimtamečiai medžiai, bet ir įspūdinga pelkė, kurią pereisite mediniu taku. Maršrutą užbaigsite kaip tikri kunigaikščiai. Priėję Lukos ežerą pastebėsite tiltą, ant kurio užlipę grožėsitės įspūdingu vaizdu į Galvės ežerą ir Trakų pilį, tardami jai iki pasimatymo.

Kalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Trakai

Penktadienis
08.19
29°C
4 - 5 m/s
Šeštadienis
08.20
26°C
3 - 4 m/s
Sekmadienis
08.21
27°C
1 - 3 m/s
Pirmadienis
08.22
24°C
0 - 2 m/s
Antradienis
08.23
28°C
2 - 3 m/s
Trečiadienis
08.24
29°C
3 - 3 m/s
Ketvirtadienis
08.25
26°C
3 - 6 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas automobilių stovėjimo aikštelėje.

    Žygiavimas: Daugiausiai žygiuosite miško ir miesto pesčiųjų takeliais, trumpas atkarpas gyvenvietėse – asfaltuotais keliais..

     

     

    Prisijunkite