Title Image

Ignalinos vietinių gyventojų takais (5 km)

Ignalinos vietinių gyventojų takais (5 km)

Įsiminti

2,50

Šis maršrutas – tai puikus būdas pažinti Ignalinos miestą ir keliomis valandomis pasijusti vietiniu jos gyventoju. Mes norime jus pravesti takais, kuriuos savo pasivaikščiojimų metu dažnai mina ir vietiniai miesto gyventojai. Simboliška, kad žygį pradėsite prie ąžuolinės skulptūros, vaizduojančios Ignalinos atsiradimo istoriją. Ir toliau žygiuosite tiltu per Paplovinio ežerą, o jus iš kairės pasveikins miesto fontanas. 

 

Ignalina – vienas ežeringiausių Lietuvos miestų, todėl nenuostabu, kad kitoje kranto pusėje užlipę ant kalvos pamatysite dar vieną ežerą – Mekšrinį. Žygiuojant toliau jums taip pat pro medžius trumpam pasimatys Paledinio ežerėlis. O maršrutui einant į pabaigą, atrasite Palaukinio ežerėlį, prie kurio mėgsta poilsiauti vietiniai Ignalinos gyventojai. Jus nuolat lydės jausmas, kad esate išskirtiniame, dar neatrastame miesto kurorte.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 1 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Ignalina

Trečiadienis
10.05
12°C
2 - 3 m/s
Ketvirtadienis
10.06
15°C
3 - 5 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
10.08
15°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
10.09
13°C
5 - 6 m/s
Pirmadienis
10.10
13°C
4 - 6 m/s
Antradienis
10.11
13°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – Ignalinos mieste, gatvėje. Atsargiai, nepalikite automobilio draudžiamoje zonoje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją maršruto dalį žygiuosite pėsčiųjų takais ir miško keliukais.

   

  Iššūkiai: Jūsų laukia keletas improvizuotų tiltukų per upelius kurie pareikalaus šiek tiek lygsvaros ir paįvairins maršrutą. Taip pat kelios stačios įkalnės ir nuokalnės.

   


   

  Prisijunkite