Title Image

Ilgio ežero miškų takais (11 km)

Ilgio ežero miškų takais (11 km)

Įsiminti

3,50

Šis maršrutas – tai lengvas pasivaikščiojimas puikiai tinkantis tiems, kurie tiesiog nori pabūti gamtoje ir pažinti Druskininkų miškų pusę, esančią šalia Ilgio ežero. Miškai šioje apylinkėje išties padaro įspūdį! Jūsų startas – šalia Ilgio esanti poilsiavietė, kuri taps atokvėpio vieta ir įveikus šį Solo žygį. 

Keliausite ir tyrinėsite miškus šalia Ilgio ežero, o vėliau įžengsite ir į kiek įvairesnį bei kalvotesnį kraštovaizdį. Šiame maršrute jus nepaliaus stebinti miškų įvairovė, nes pasiekus Viečiūnų gyvenvietę išvysite tamsų ir tankų Druskininkų miškų veidą. O jūsų akį džiugins sodybos, kurios karts nuo karto sušmėžuos tarp miško medžių. Taip pat žygiuosite dviračių taku, kurį galima pavadinti tikra vasaros poilsiautojų magistrale, nes jis jungia Druskininkų miestą su pamėgtu Ilgio ežeru. O, kad žygis būtų dar įsimintinesnis, parengėme Jums staigmeną – specialius žymeklius, į kuriuos įterpėme informaciją, apie tai, kaip apsaugoti gamtą, kad joje leisti laiką būtų gera ir jauku. Na, o žygio pabaigoje – testas, kuris padės įsivertinti, kiek daug kelionės metu sužinojote.

Kalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Druskininkai

Trečiadienis
10.05
14°C
3 - 5 m/s
Ketvirtadienis
10.06
18°C
3 - 5 m/s
Penktadienis
10.07
15°C
2 - 5 m/s
Šeštadienis
10.08
17°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
10.09
14°C
5 - 7 m/s
Pirmadienis
10.10
14°C
4 - 6 m/s
Antradienis
10.11
14°C
3 - 3 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, privažiavimas prie parkingo miško keliuku. Parkavimas stovėjimo aikštelėje prie poilsiavietės miške.

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliukais ir žvyrkeliais.

  Iššūkiai: Du kartus kirsite kelią.

  Informacinės stotelės: Maršruto žemėlapyje yra įterpti oranžiniai žymekliai, kuriuose rasite informaciją, kaip teisingai elgtis gamtoje, kad joje žygiuoti būtų gera ir jauku.

   


   

  Prisijunkite