Title Image

Kairėnų miško takais (6 km)

Kairėnų miško takais (6 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutas sukurtas bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe, taigi žygiuoti šiuo maršrutu ne tik saugu, įdomu, bet ir patogu!

Vilniaus pašonėje esantys Kairėnai dažniausiai asocijuojasi su čia esančiu VU botanikos sodu, tačiau šio žygio metu su vietove susipažinsite visapusiškai – kelionę pradėsite eidami jauno pušyno miško takeliais. Žingsiuojant toliau tik dar labiau atsikvėpsite, nes svyruojančios medžių viršūnės hipnotizuoja, taigi tuo pačiu ir atpalaiduoja, todėl primename likti atidiems ir retkarčiais žvilgtelėti, kur kojas statote. Šis maršrutas ypatingas visais metų laikais: šiltuoju periodu galite susipažinti su mažąją miško gyvūnija bei paragauti miško gėrybių, o orams atvėsus šis miškas tampa tikra poilsio oaze, pripildyta natūralių miško garsų bei gydančio gaivaus oro.

Atidumo jums prireiks dukart kertant asfaltuotą kelią, tačiau tai bus tik būdas iš vienos miško tankmės persikelti į kitą. Tiesa, vietomis jums kelią pastos tankesnės krūmynų šakos bei medžių užtvaros, tačiau tai taps tik papildoma atrakcija, nes nesunkiai pro juos prasibrausite. Sekdami žmonių pramintą takelį, atsidursite didžiulėje miško apsuptoje pievoje, eidami jos pakraščiu atsidursite ten, kur ir pradėjote savo žygį.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvažiavimas – atvykimas naudojantis navigacija. Vykite iki Č. Kudabos 13, Vilnius 10239. Toliau apie 50 m važiuokite žvyrkeliu link miško. Pervažiavus mažą upeliuką, pasukite kairėn (į pievos pusę). Parkavimas – nusukime, šalia miško.

  Žygiavimas: Pradžioje žygiuosite žvyrkeliu. Neilgai trukus pasuksite į mišką ir eisite miško keliukais. Du kartus kirtus kelią maršrutas tęsis tankesnio miško takeliais. Galutinis etapas veda miško ir pievos pakraščiu.

  Iššūkiai: Šiame maršrute kirsite kelią, du kartus. Kelio kirtimai, bus gerai matomose vietose.

  Tinkamumas šeimoms: Maršrutas tinkamas šeimoms su mažamečiais vaikais, taip pat senjorams.

   


   

  Prisijunkite