Title Image

Kauno mariomis iš Žiegždrių (15 km)

Kauno mariomis iš Žiegždrių (15 km)

Įsiminti

3,50

Neabejotinas Kauno pasididžiavimas – Kauno marios. Nors šis gamtos objektas atrodo puikiai pažįstamas, tačiau nustebsite, kas slepiasi mažiau lankomoje kitoje Kauno marių pakrantės pusėje. Įvairialypis maršruto reljefas sudarys jums galimybę pažvelgti į Kalniškių ir Žiegždrių atodangas bei atvers vaizdą į Pažaislio vienuolyną iš kitos kranto pusės. Žygiuojant atsivėsinti galėsite miške pasislėpusio Žaliojo šaltinio vandeniu.

 

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Sekmadienis
10.17
11°C
5 - 6 m/s
Pirmadienis
10.18
11°C
2 - 4 m/s
Antradienis
10.19
8°C
2 - 2 m/s
Trečiadienis
10.20
11°C
6 - 6 m/s
Ketvirtadienis
10.21
13°C
5 - 6 m/s
Penktadienis
10.22
7°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
10.23
7°C
6 - 7 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu.  Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Pirmoje maršruto dalyje daug žygiuosite Kauno marių pakrante ir miško takais. Antroje maršruto dalyje vyraus miško takeliai.

   

  Iššūkiai:  Ėjimas palei stačią marių pakrantę, keletas užvirtusių medžių ir pora trumpų atkarpų su krūmynais. Taip pat keletas statesnių pakilimų ir nusileidimų. Tačiau patikiname, viskas nesunkiai perlipama ir apeinama.

   


   

  Prisijunkite