Title Image

Kauno mariomis link Pažaislio vienuolyno (8 km)

Kauno mariomis link Pažaislio vienuolyno (8 km)

Įsiminti

Nemokamai

Kauno marios – užburianti gamtos vieta Kauno pakraštyje kaip ir užburiantis savo didingumu Pažaislio vienuolyno ansamblis. Abu tikrai verti vienas kito! Todėl šį žygį pradėsite žygiuodami Kauno marių pakrantėmis, kur tolumoje, tarp medžių jums matysis šmiežuojantis Pažaislio vienuolynas. Tiesa, jį kaip šios vietovės simbolį palikome jums pabaigai.

Žygiuodami Kauno marių pakrante, pušynai palydės jus link Kauno „Žalgirio” jachtklubo, kur galėsite pasmalsauti žvelgdami į čia esančias jachtas. Šioje vietoje pasuksime jus nuo marių link „Mirties” tilto. Įdomu tai, kad tokį pavadinimą šis tiltas gavo po to, kai ant jo buvo nufilmuota žymiojo serialo „Černobylis” scena, kurioje smalsuoliai apklojami radioaktyviais pelenais. Tačiau, tai tik bauginanti scena iš filmavimo aikštelės, nes iš tikrųjų ramiai sau klaidžiosite po Pažaislio šilo takelius. Na ir, žinoma, pabaigai pasilikome atvesti jus prie didingojo Pažaislio vienuolyno. Jeigu turėsite progą, užeikite į vidų ir nei minutei nenuleiskite galvos žemys, čia lubose slepiasi didis grožis!

Pajuskite atradimo džiaugsmą – juk kartais nauji potyriai glūdi net ir mums jau įprastose vietose! Kartu su inovacijų kūrėju mažmeninės prekybos rinkai „StrongPoint“ parengėme žygių rinkinį, kurį praminėme Atradėjo vardu. Kruopščiai atrinkti Solo maršrutai subalansuoti tiems, kurie išsiilgę neišdildomų įspūdžių. Atsitraukite nuo persekiojančios rutinos darbe bei kasdienių rūpesčių ir leiskitės į vieną iš šių žygių.

Tyrinėkite ne tik aplinką, bet ir save.
#makeadifference

 

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Sekmadienis
10.17
11°C
5 - 6 m/s
Pirmadienis
10.18
11°C
2 - 4 m/s
Antradienis
10.19
8°C
2 - 2 m/s
Trečiadienis
10.20
11°C
6 - 6 m/s
Ketvirtadienis
10.21
13°C
5 - 6 m/s
Penktadienis
10.22
7°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
10.23
7°C
6 - 7 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takeliais.

   

  Iššūkiai: Esant drėgnesnėms oro salygoms, kai kurios vietos gali būti slidžios ar klampaus paviršiaus, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kokia avalyne rinksitės žygiuoti.

   

   


   

  Prisijunkite