Title Image

Kauno mariomis link Pažaislio vienuolyno (8 km)

Kauno mariomis link Pažaislio vienuolyno (8 km)

Įsiminti

2,50

Kauno marios – užburianti gamtos vieta Kauno pakraštyje kaip ir užburiantis savo didingumu Pažaislio vienuolyno ansamblis. Abu tikrai verti vienas kito! Todėl šį žygį pradėsite žygiuodami Kauno marių pakrantėmis, kur tolumoje, tarp medžių jums matysis šmiežuojantis Pažaislio vienuolynas. Tiesa, jį kaip šios vietovės simbolį palikome jums pabaigai.

Žygiuodami Kauno marių pakrante, pušynai palydės jus link Kauno „Žalgirio” jachtklubo, kur galėsite pasmalsauti žvelgdami į čia esančias jachtas. Šioje vietoje pasuksime jus nuo marių link „Mirties” tilto. Įdomu tai, kad tokį pavadinimą šis tiltas gavo po to, kai ant jo buvo nufilmuota žymiojo serialo „Černobylis” scena, kurioje smalsuoliai apklojami radioaktyviais pelenais. Tačiau, tai tik bauginanti scena iš filmavimo aikštelės, nes iš tikrųjų ramiai sau klaidžiosite po Pažaislio šilo takelius. Na ir, žinoma, pabaigai pasilikome atvesti jus prie didingojo Pažaislio vienuolyno. Jeigu turėsite progą, užeikite į vidų ir nei minutei nenuleiskite galvos žemys, čia lubose slepiasi didis grožis!

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Pirmadienis
05.02
15°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.03
14°C
3 - 5 m/s
Trečiadienis
05.04
12°C
1 - 2 m/s
Ketvirtadienis
05.05
15°C
3 - 5 m/s
Penktadienis
05.06
17°C
3 - 4 m/s
Šeštadienis
05.07
17°C
3 - 5 m/s
Sekmadienis
05.08
12°C
2 - 4 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takeliais.

  Iššūkiai: Esant drėgnesnėms oro salygoms, kai kurios vietos gali būti slidžios ar klampaus paviršiaus, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kokia avalyne rinksitės žygiuoti.

   

   


   

  Prisijunkite