Title Image

Kauno marių atodangomis (15 km)

Kauno marių atodangomis (15 km)

Įsiminti

Nemokamai

Daugeliui Rumšiškės dėl jose įrengto Lietuvos liaudies buities muziejaus yra vieta, kur tarsi laiku grįžtama atgal. Šis maršrutas taip pat yra toks, kur galima prarasti laiko suvokimą. Tai vienas įspūdingiausių Kauno marių pakrante vedančių maršrutų tarp Rumšiškių ir Meilės įlankos. Tokį pavadinimą ši įlanka gavo dar sovietmečiu, kai buvo pastebėta, jog į šią atokią vietelę laiveliais mėgdavo atplaukti porelės. Didžiąją dalį  šio maršruto jus lydės Kauno marių panorama, kurią stebėsite nuo skardžio, vingiuotais keliukais lipdami tai aukštyn, tai žemyn. Prieš jūsų akis atsivers daugybė atodangų, o be jokios abejonės, gražiausia jų – Gastilonių atodanga.

Pajuskite atradimo džiaugsmą – juk kartais nauji potyriai glūdi net ir mums jau įprastose vietose! Kartu su inovacijų kūrėju mažmeninės prekybos rinkai „StrongPoint“ parengėme žygių rinkinį, kurį praminėme Atradėjo vardu. Kruopščiai atrinkti Solo maršrutai subalansuoti tiems, kurie išsiilgę neišdildomų įspūdžių. Atsitraukite nuo persekiojančios rutinos darbe bei kasdienių rūpesčių ir leiskitės į vieną iš šių žygių.

Tyrinėkite ne tik aplinką, bet ir save.
#makeadifference

 

Kalvotumo lygis - aukštas

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Kaišiadorys

Sekmadienis
10.17
10°C
5 - 7 m/s
Pirmadienis
10.18
10°C
1 - 4 m/s
Antradienis
10.19
7°C
3 - 3 m/s
Trečiadienis
10.20
10°C
6 - 6 m/s
Ketvirtadienis
10.21
13°C
6 - 7 m/s
Penktadienis
10.22
6°C
6 - 6 m/s
Šeštadienis
10.23
6°C
5 - 6 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu.  Parkavimas – stovėjimo aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite Kauno marių pakrantės takais ir mišku. Taip pat jūsų lauks šiek tiek miško keliukų ir žvyrkelio.

   

  Iššūkiai:  Nemažai stačių pakilimų ir nusileidimų, kurie šlapiuoju metų laiku gali būti itin slidūs. Pakilus marių vandeniui yra intakas, kurį gali būti sunku peršokti (yra tikimybė sušlapti batus), o už jo gali tekti brautis per meldus, nes praeinama pakrantės dali gali būti apsemta.

   


   

  Prisijunkite