Title Image

Klaipėdos širdies takas (5 km)

Klaipėdos širdies takas (5 km)

Įsiminti

2,50

Lietuvos širdies asociacija bei iniciatyva www.nematomaliga.lt kviečia žygiuoti ir kartu paminėti Pasaulinę širdies dieną. Penki širdies formos maršrutai, kurių vieną rasite ir pačiame Klaipėdos mieste! Trasoje ne tik atsipalaiduosite ir pasimėgausite gamta, bet ir sužinosite, kaip reikia rūpintis širdimi, kad ji išliktų sveika.

Širdies ir kraujagyslių ligos šiuo metu nulemia šiek tiek daugiau nei 50 proc. mirčių Lietuvoje. Reguliarus fizinis aktyvumas, subalansuota mityba ir kokybiškas poilsis – itin svarbūs širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai bei kontrolei. Na, o būtent žygiavimas – vienas iš fizinio aktyvumo būdų, kuriuo užsiimti gali kiekvienas!  Žygiuodami šiais, specialiai Pasaulinei širdies dienai sukurtais maršrutais, pasieksite rekomenduojamą dienos fizinio aktyvumo normą, kuri suauguasiam žmogui siekia 30-60 min., o darydami tai 5-is kartus per savaitę – ir visos savaitės suagusio žmogaus normą!
O žygiuoti ir gerinti sveikatą kviečiame su ritmu, kurį pajusite klausydami  specialiai „Širdies dienai“ sukurto grojaraščio:

Kalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 1 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Klaipėda

Trečiadienis
10.05
15°C
5 - 7 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
6 - 10 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
7 - 8 m/s
Šeštadienis
10.08
15°C
6 - 7 m/s
Sekmadienis
10.09
13°C
7 - 7 m/s
Pirmadienis
10.10
13°C
7 - 7 m/s
Antradienis
10.11
13°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas:  Nuvykimas –  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

    Žygiavimas: Daugiausiai žygiuosite smėlėtais miško takeliais bei takais, o nedidelę dalį – dviračių bei pėsčiųjų takais.

     

    Prisijunkite