Title Image

Kuršių nerijos laukinė magija (19 km)

Kuršių nerijos laukinė magija (19 km)

Įsiminti

3,50

Kuršių nerija – viena magiškiausių Lietuvos vietų, kur įlipęs į tave čia plukdantį keltą, už nugaros bent trumpam palieki visą savo rutiną. Čia tavęs laukia pasaulis, kuriame pirmoje vietoje – laukinė gamta. Ši išskirtinė Kuršių marių atmosfera lydės jus visą žygį. O užlipę ant Hageno kalno, tik dar kartą įsitikinsite, kokioje unikalioje aplinkoje esate, gaubiami žaliuojančių pušynų ir iš visų pusių apsupti vandens.

Neužilgo pajusite ir po kojomis čežantį minkštą Baltijos jūros smėlį. Klausydami jūros mūšos, paplūdimiu žygiuosite keletą kilometrų, kol sugrįšite į žaliuojančius pajūrio pušynus. Čia esame jums paruošę retesnius miško takus, kuriuose labiausiai juntama laukinė Kuršių nerijos dvasia. Kirtę pagrindinį kelią, atsidursite pamario pusėje ir galėsite pasigrožėti Kuršių marių ir Klaipėdos uosto panorama. Taip žygiuodami miško takais nei patys nepastebėsite, kaip pasieksite Naująją perkėlą, kur sugrįšite į realybę.

 

Žygiavimo trukmė: 3 val. — 5 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Klaipėda

Pirmadienis
10.03
14°C
6 - 9 m/s
Antradienis
10.04
14°C
6 - 8 m/s
Trečiadienis
10.05
15°C
5 - 7 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
9 - 10 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
7 - 8 m/s
Šeštadienis
10.08
15°C
6 - 6 m/s
Sekmadienis
10.09
12°C
7 - 8 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas naudojantis navigacija, asfaltuotu keliu. Parkavimas stovėjimo aikštelėje. Daugiau informacijos apie parkavimąsi ir keltus rasite čia: https://klaipedatravel.lt/kaip-atvykti/transportas-klaipedoje/parkavimas-klaipedoje/

   

  Žygiavimas: Žygiuosite dviračių takais, paplūdimiu, miško takais.

   

  Kita informacija: Kelto bilietas į kainą neįskaičiuotas.

   


   

  Prisijunkite