Title Image

Lampėdžių karjero ir miško takais (6 km)

Lampėdžių karjero ir miško takais (6 km)

Įsiminti

Nemokamai

Vasara be žygių? NIEKAIP! BARBORA kviečia vasarą leisti spontaniškai bei aktyviai ir dovanoja šį maršrutą Jums! Čiupkite vandens buteliuką, draugą ar šeimos narius į parankę ir atraskite dar nevaikščiotus takus ir nepatirtas vietas.

Juk vasara tam ir skirta – patirti nuotykius, mėgautis gamta ir judėti. O su BARBORA tam dar daugiau laiko. BARBORA pasirūpins jūsų pirkiniais, o jūs pasirūpinkite savo aktyvia vasara.

—–

Maršrutą pradėsite besižvalgydami po Lampėdžius, kur turėsite galimybę pamatyti susikibusias pušis seses. Vėliau keliaudami miško takeliais galėsite pasigrožėti Nemuno krantais. O antroje maršruto dalyje jūsų laukia Lampėdžių pušynas, kuris taps tikra plaučių ventiliacija. Pradžioje minėjome, kad nevesime jūsų į pagrindinį paplūdimį, verčiau parodysime, kaip šiandien atrodo senasis Lampėdžių karjero paplūdimys. Jį išvydę pasuksite atgal link gyvenvietės ir neužilgo pasieksite finišą.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Žygiavimo trukmė su vežimėliu: 1 val. 30 min. — 3 val.

Barbora
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Pirmadienis
05.02
15°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.03
14°C
3 - 5 m/s
Trečiadienis
05.04
12°C
1 - 2 m/s
Ketvirtadienis
05.05
15°C
3 - 5 m/s
Penktadienis
05.06
17°C
3 - 4 m/s
Šeštadienis
05.07
17°C
3 - 5 m/s
Sekmadienis
05.08
12°C
2 - 4 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

    Žygiavimas: Žygiuosite plačiais miško takais, kuriuos kartais pakeis asfalto ir žvirgždo atkarpos.

     

    Prisijunkite