Title Image

Laukinių Neries pakrančių iššūkis (8 km)

Laukinių Neries pakrančių iššūkis (8 km)

Įsiminti

Nemokamai

Žygis, kurio metu prie Neries upės pabuvosite kaip niekad arti. Pirmoje maršruto dalyje mėgausitės Nemenčinės mišku, kuris sukels kurorto asociacijas. O taip pat pamatysite vieną prabangiausių Lietuvoje – Laurų gyvenamųjų namų kvartalą.

Apšilus kojas, toliau jūsų lauks pilna staigmenų laukinė Neries pakrantė. Iš pradžių džiaugsitės romantišku takeliu palei upę, vėliau teks vingiuoti vos matomais žvejų takeliais prie pat upės vagos.

Šiam iššūkiui jums prireiks gerų žygio batų, nes pakrantės augmenija bei takelių reljefas keičiasi priklausomai nuo metų laiko ar oro sąlygų.

Papildoma informacija: starto vietoje nėra specialios automobilių stovėjimo aikštelės, tačiau savo automobilį galėsite saugiai palikti šalikelėje.

Pajuskite atradimo džiaugsmą – juk kartais nauji potyriai glūdi net ir mums jau įprastose vietose! Kartu su inovacijų kūrėju mažmeninės prekybos rinkai „StrongPoint“ parengėme žygių rinkinį, kurį praminėme Atradėjo vardu. Kruopščiai atrinkti Solo maršrutai subalansuoti tiems, kurie išsiilgę neišdildomų įspūdžių. Atsitraukite nuo persekiojančios rutinos darbe bei kasdienių rūpesčių ir leiskitės į vieną iš šių žygių.

Tyrinėkite ne tik aplinką, bet ir save.
#makeadifference

 

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Sekmadienis
11.28
2°C
1 - 3 m/s
Pirmadienis
11.29
1°C
3 - 4 m/s
Antradienis
11.30
-1°C
5 - 9 m/s
Trečiadienis
12.01
-6°C
3 - 3 m/s
Ketvirtadienis
12.02
3°C
6 - 9 m/s
Penktadienis
12.03
-6°C
2 - 5 m/s
Šeštadienis
12.04
-1°C
3 - 4 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – kelio šalikelėje.

   

  Žygiavimas: Daugiau mažiau puse maršruto žygiuosite jaukiais labai retai važiuojamais miško keliai. Kitoje žygio dalyje jūsų lauks siauri takeliai palei Neries pakrantę.

   

  Iššūkiai: Dalis pakrantės takelių yra retai praeinami, todėl priklausomai nuo oro sąlygų ir metų laiko gali būti apaugę, drėgni ar su užvirtusiais medžiais. Nusiteikite, kad gali reikėti šiek tiek paimprovizuoti. Kai kur galima tikėtis aukštos žolės ir drėgnu oru gali tekti šiek tiek sušlapti. 

   


   

  Prisijunkite