Title Image

Minijos pakrančių iššūkiai (15 km)

Minijos pakrančių iššūkiai (15 km)

Įsiminti

3,50

Iš karto įspėjame, tai nebus lengvas pasivaikščiojimas, tačiau, be jokios abejonės, dėl to tik dar labiau įsirėžiantis atmintin. Maršrute reikės ne kartą peršokti upelį ar eiti, rodos, kartais išnykstančiais takais per krūmynus, todėl galite būti tikri – jūs čia būsite išskirtiniai žygeiviai. Ir dar, kad nepamirštume paminėti, reikės įveikti ne vieną stačią įkalnę ir nusileisti nuo jos žemyn.

Maršrutą prasidėsite prie sugriuvusio tilto, kuris kadaise jungė du Minijos upės krantus ir pasileisite miško takais pirmyn link Dovilių piliakalnio. Ši kelio atkarpa bus turtinga pačiais įvairiausiais gamtos vaizdais ir mūsų minėtais iššūkiais: upelių kirtimais, stačiais šlaitais ar krūmynais. Toliau žygiuosite Minijos krantų pievomis, kol galiausiai prieisite tiltą ir atsidursite jau kitoje upės pusėje. Neužilgo pasieksite ir Šernų mišką, kurio takai jus palydės link dviejų lankytinų maršruto objektų: Šernų akmens ir ąžuolo.

Kalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Klaipėda

Trečiadienis
10.05
15°C
5 - 7 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
7 - 11 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
7 - 8 m/s
Šeštadienis
10.08
15°C
6 - 7 m/s
Sekmadienis
10.09
13°C
7 - 7 m/s
Pirmadienis
10.10
13°C
7 - 7 m/s
Antradienis
10.11
13°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – aikštelėje prie sugriuvusio tilto. .

    Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško takais ir takeliais, nedidelė dalis – pievų takeliais bei kelio pakraščiu.

    Iššūkiai: Maršrute yta keletas stačių nusileidimų, kurių apačioje reikės pereiti / peršokti upelius (1-1,5 m pločio), o po to pakilti į stačią įkalnę.

    Alternatyvi maršruto atkarpa: Žygiuodami galėsite pasirinkti iš dviejų maršruto variantų. Pagrindinis maršrutas žemėlapyje žymimas raudona spalva, alternatyvus – oranžine. 

    Prisijunkite