Title Image

Natūralus gamtos SPA aplink Gėlos ežerą (6 km)

Natūralus gamtos SPA aplink Gėlos ežerą (6 km)

Įsiminti

2,50

Ar žinojote, kad Gėlos ežeras yra vienas švariausių Vilniaus apylinkėse? Toks jausmas, kad tai žinojo ir šiam ežerui pavadinimą davę žmonės. Tačiau ne tik jo vandens spalva ar pakrantėmis pasigrožėti čia atvažiuojama, šis ežeras išskirtinis, nes jo pakrantės – tai baltojo molio SPA. Todėl ypatingai vasarą čia sutiksite nemažai teigiamas molio savybes išnaudojančių žmonių, o jeigu turėsite progą, tai rekomenduojame pasekti jų pavyzdžiu. 

Taką aplink Gėlos ežerą supa ošiantis šilas, o tai dar viena priežastis pasijusti čia kaip kurorte. Tiesa, Solo maršrutą jums paruošėme tokį, kad apeitumėte ne tik aplink Gėlos ežerą, tačiau ir mažesnįjį, pavadintą Gėlaičio vardu. Šioje vietoje taip pat jūsų laukia įrengtos stovyklavietės, kur galėsite atsipūsti ir idealioje vietoje suorganizuoti sau pikniką bei grožėtis išskirtine ežero vandens spalva.

Kalvotumo lygis - vidutinisSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Ketvirtadienis
10.21
15°C
5 - 7 m/s
Penktadienis
10.22
9°C
8 - 9 m/s
Šeštadienis
10.23
8°C
5 - 5 m/s
Sekmadienis
10.24
4°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
10.25
7°C
4 - 5 m/s
Antradienis
10.26
7°C
4 - 4 m/s
Trečiadienis
10.27
5°C
4 - 4 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir žvyrkeliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

    Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, takeliais ir žvyrkeliu.

     


     

    Prisijunkite