fbpx
Title Image

Naujai pažinčiai su (Pa)Nevėžiu (10 km)

Naujai pažinčiai su (Pa)Nevėžiu (10 km)

Įsiminti

Nemokamai

Vasara be žygių? NIEKAIP! BARBORA kviečia vasarą leisti spontaniškai bei aktyviai ir dovanoja šį maršrutą Jums! Čiupkite vandens buteliuką, draugą ar šeimos narius į parankę ir atraskite dar nevaikščiotus takus ir nepatirtas vietas.

Juk vasara tam ir skirta – patirti nuotykius, mėgautis gamta ir judėti. O su BARBORA tam dar daugiau laiko. BARBORA pasirūpins jūsų pirkiniais, o jūs pasirūpinkite savo aktyvia vasara.

—–

Panevėžys pasiruošė vasarai ir pasitinka Jus su atsinaujinusia Nevėžio krantine prie „Ekrano“ gamyklos tvenkinio. Žygis prasideda seniausiame miesto parke – Skaistakalnyje, kuris karštomis vasaros dienomis pasiruošęs visus atgaivinti medžių šešėlių vėsa. Nuo jo atnaujinta upės krantine pasuksite Dembavos kaimo, kuris harmoningai susilieja su miestu, link.
Didelę maršruto atkarpą žygiuosite neseniai sutvarkyta miesto dalimi, kurioje daug naujai įrengtų vaikų žaidimo ir sporto aikštelių bei maudymosi vietų. Kiekvienas miesto gyventojas ar svečias čia ras savo kampelį, o gal ir kelis, į kuriuos dar norėsis sugrįžti. Gal juo taps įspūdinga užtvanka, kurią palikome maršruto pabaigai?

Kalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Barbora
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Panevėžys

Penktadienis
08.19
30°C
4 - 5 m/s
Šeštadienis
08.20
27°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
08.21
27°C
2 - 3 m/s
Pirmadienis
08.22
21°C
1 - 3 m/s
Antradienis
08.23
28°C
2 - 2 m/s
Trečiadienis
08.24
29°C
1 - 2 m/s
Ketvirtadienis
08.25
30°C
3 - 4 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Maršrutas yra mieste, jį nesunku pasiekti pėsčiomis ar viešuoju transportu. Nuvykimas –  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ar viešuoju transportu. Parkavimas – miesto automibilių stovėjimo aikštelėje. 

    Žygiavimas: Daugiausiai eisite pėsčiųjų takais, gatvėmis, šaligatviais.

     

    Prisijunkite