Title Image

Naujoji Vilnia iš aukštai (9 km)

Naujoji Vilnia iš aukštai (9 km)

Įsiminti

Nemokamai

Vasara be žygių? NIEKAIP! BARBORA kviečia vasarą leisti spontaniškai bei aktyviai ir dovanoja šį maršrutą Jums! Čiupkite vandens buteliuką, draugą ar šeimos narius į parankę ir atraskite dar nevaikščiotus takus ir nepatirtas vietas.

Juk vasara tam ir skirta – patirti nuotykius, mėgautis gamta ir judėti. O su BARBORA tam dar daugiau laiko. BARBORA pasirūpins jūsų pirkiniais, o jūs pasirūpinkite savo aktyvia vasara.

—–

Naujoji Vilnia – tikriausiai vienas iš tų Vilniaus miesto rajonų, kur galima vaikščioti jo kalvotais pakraščiais ir žvelgti į šį miestą mieste iš aukštai.  Būti gamtoje, tačiau matyti ir jausti miestą šalia, tokie jausmai mus aplankė, kuriant šį maršrutą. O kodėl miestas mieste? Matyt, todėl, kad kadaise jis vystėsi kaip atskiras miestas ir turėjo savo ambicijas, na, o šiandien yra Vilniaus miesto dalis.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Barbora
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje.

  Žygiavimas: Didžiąją maršruto dalį žygiuosite miško takais ir takeliais.

  Iššūkiai: Dalį maršruto žygiuosite laukiniais takeliais, kurie maršrutui suteiks žavesio ir gali pareikaluti atidumo naviguojant.

  Tinkamumas šeimoms: Maršrutas tinkamas šeimoms su mažamečiais vaikais, taip pat senjorams.

   


   

  Prisijunkite