fbpx
Title Image

(Ne)lietuviški vaizdai Nidos pakraštyje (18 km)

(Ne)lietuviški vaizdai Nidos pakraštyje (18 km)

Įsiminti

3,50

Nida – išraižyta nuostabiais miškų keliukais. Lažinamės, kad ne visus esate praėję, nes jų išties daugybė. Taigi mūsų akys čia nukrypo į tas lokacijas, kurios atrodo mažiau žinomos, tačiau tiesiog privalo būti atrastos. Vieta, kurios tiesiog negalima neaplankyti, jeigu esate Kuršių nerijoje, tai kreivų pušelių miškas ant Giedružės kopos. Šioje vietoje apima jausmas, kad gamta su tavimi šoka. O taip pat nukeliausite ant aukščiausios visoje Neringoje Vecekrugo kopos, nuo kurios galėsite nužvelgti Kuršių neriją 360 rakursu. Čia pasimatys tiek jūra, tiek marios, Preila ar net gerai įsižiūrėjus – Ventės ragas. Jausmas lyg stovėtum ant pasaulio krašto. 

Žygį pradėsite Nidoje ir miško takeliais patrauksite link jūros, kur pajūriu žygiuosite iki Preilos. Čia nuolat keisis kraštovaizdis, kaip ir gamtos garsai. Taip pat šiame maršrute jūsų laukia susipynusių pušelių džiunglės, ši patirtis gal ir taps iššūkiu, tačiau vaizdas į tolumoje matomą Vecekrugo kopą bus to vertas. Šioje vietoje pajusite, kaip iš smėlėto miško atsidursite drėgnoje pelkėje. Tačiau toliau jūsų lauks tikras apdovanojimas, kai pamariu grįžinėsite į Nidą. Vaizdai šioje atkarpoje nuolat keisis: lėkštus krantus skalaus Kuršių marios, o vietomis krantai pakils aukštyn ir jau žvelgsite į marias iš skardžio perspektyvos. Praeisite Bulvikio ragą, Nidos apleistą oro uostą, paukščių stebėjimo bokštelius, o prie Thomo Manno namelio jus pasitiks „itališkas vaizdelis”. Tikrai žygio metu norėsis savęs kelis kartus paklausti, ar aš tikrai Lietuvoje?

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 3 val. — 5 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Neringa

Penktadienis
07.01
25°C
3 - 9 m/s
Šeštadienis
07.02
22°C
5 - 9 m/s
Sekmadienis
07.03
22°C
2 - 4 m/s
Pirmadienis
07.04
23°C
3 - 3 m/s
Antradienis
07.05
19°C
4 - 4 m/s
Trečiadienis
07.06
18°C
8 - 9 m/s
Ketvirtadienis
07.07
17°C
8 - 10 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – neasfaltuotoje automobilių stovėjimo aikštelėje

    Žygiavimas: Daugiausia žygiuosite miško takeliais, šiek tiek paplūdimiu, smėlėtais kopų keliukais.

    Iššūkiai: Žygio metu bus pelkėta atkarpa, kuri po lietaus gali patvinti, todėl rekomenduojame pasirūpinti neperšlampama avalyne.

    Prisijunkite