Title Image

Nemenčinės miško pievomis nuo Šeškučių (10 km)

Nemenčinės miško pievomis nuo Šeškučių (10 km)

Įsiminti

3,50

Jūsų žygis prasidės Šeškučių kaime, kurį supa Nemenčinės miškai. Šis maršrutas skirtas tiems, kuriuos ypatingai vilioja plačios erdvės ir atsiveriantys jų toliai. Juk būnant miško apsuptyje, plačiose pievose jums atsiveria ir didesnė tikimybė pamatyti čia esančius miško gyventojus: stirnas, briedžius, o galbūt net ir šernus. Čia tapsite miško gyvenimo stebėtojais, o tempas sulėtės ne tik todėl, kad viskas bus įdomu, tačiau ir dėl to, kad po kojomis esanti danga taps iššūkiu.

Na, bet atsipūsti ir paspartinti ėjimo tempą galėsite žygiuodami miško takais. O jeigu miškas turėtų senamiestį, kuriame keliukai itin susiaurėja, tuomet šią vietovę drąsiai galėtume pavadinti jaukiu miško senamiesčiu.

Visais metų laikas jūsų čia lauks įvairi augmenija, kuri net keturis kartus per metus mus stebina skirtingomis spalvomis bei gėrybėmis, suteikiančiomis įspūdingą vaizdą kraštovaizdžiui.

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Naudodamiesi navigacija vykite iki Šeškučių, 15204. Toliau važiuokite apie 200 m. Kelių išsišakojime važiuokite kairiau. Kairėje kelio dalyje pamatysite sustojimo vietą (priešais dešiniau stovi malkinė). Parkavimas – mašiną statykite toje sustojimo vietoje.

   

  Žygiavimas: Žygio pradžioje keliausite mišku, kuriuo pasieksite didžiulę pievą. Žygį tesite – stipriai neišsiskiriančiais keliukais.

   

  Iššūkiai: Miško takeliai gali pareikaluti atidumo naviguojantis. Žygiuojant susidursite – su keletą šernų išraustų vietų, todėl atsargiai dėkite kojas ant susidariusių kupstų. Provėžuotą kelią geriausia praeiti iš šonų, sulėtinkite tempą, kad nepaslystumėte.

   

  Kita informacija: Apie 1 km trasos eina per pievą, po lietaus šlapia žolė gali greitai sušlapinti batus. Taip pat provėžuotame miško keliuke gali būti balų.
  Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas mobilusis ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite