Title Image

Nemuno pakrantėmis prie Kruonio HAE (26 km)

Nemuno pakrantėmis prie Kruonio HAE (26 km)

Įsiminti

3,50

Maršrutas skirtas pasigėrėti Nemuno pakrantėmis bei vaizdais nuo jų, o kalnuoti miško takeliai neleis nuobodžiauti. Ne ką mažiau svarbus šios trasos objektas – vienintelė tokio tipo elektrinė Baltijos šalyse – Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė, kurios 7.5 metrų skersmens vandens vamzdžius pamatę iš arti pajusite tikrąją statinio didybę. Žygis pasižymi įvairumu – eisite ir miškais, ir laukais, nuolat keisis maršruto reljefas bei kelio danga.

 

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 4 val. 30 min. — 6 val.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Kaišiadorys

Sekmadienis
11.28
2°C
1 - 2 m/s
Pirmadienis
11.29
0°C
4 - 6 m/s
Antradienis
11.30
0°C
4 - 8 m/s
Trečiadienis
12.01
-3°C
2 - 3 m/s
Ketvirtadienis
12.02
4°C
6 - 9 m/s
Penktadienis
12.03
-2°C
2 - 5 m/s
Šeštadienis
12.04
-1°C
3 - 4 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir šiek tiek žvyrkeliu. Parkavimas – šalia marių esančioje aikštelėje be dangos.

   

  Žygiavimas: Pirmus kelis kilometrus žygiuosite Kauno marių pakrantės šlaitais ir siaurais jų takelias. Tačiau didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško keliais ir žvyrkeliais. Taip pat jūsų lauks šiek tiek miško takelių ir kelios atkarpos asfalto.

   

  Iššūkiai:  Pirmieji žygio kilometrai Kauno marių pakrantės šlaitais bus siaurais takeliais, nemažai stačių pakilimų ir nusileidimų. Maršrute yra kelios atkarpos siaurais, nelabai išraiškingais takeliais. Vadovaukitės maršruto nuorodomis.
  Rekomenduojame turėti ilgas kelnes, drabužius ilgomis rankovėmis.

   


   

   

  Prisijunkite