Title Image

Nepaprastais Gulbino ir Balsio ežerų takais (6 km)

Nepaprastais Gulbino ir Balsio ežerų takais (6 km)

Įsiminti

2,50

Šis maršrutas išsidėstęs vilniečių pamėgtame Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinyje bei Verkių regioniniame parke. Jūsų laukia dviejų išskirtinių ežerų: Gulbino ir Balsio pakrantės. Nors maršrutas ir trumpas, tačiau iššūkių jame netrūks, nes teks žiūrėti po kojomis, kad neužkliūtumėte už iškilusių medžių šaknų. Čia jums kelią daug įdomesnį padarys ir kartais nuvirtę medžiai ar tankesnės šakos.

Tačiau, neabejojame, kad viso maršruto metu akių negalėsite atitraukti nuo įspūdingų ežerų krantų bei atsiveriančių horizontų. Žygiuodami taip pat pastebėsite bebrų veiklos žymes gamtoje ir galėsite sustoti romantiškose poilsio vietose. O vasarą atrasti slaptų maudynių vietų ar net nušokti į vandenį nuo vadinamos „tarzankės“ bei paragauti čia tekančio šaltinio vandens.

Kalvotumo lygis - žemasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – šalia pagrindinio kelio, yra praplatėjimas.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško keliais, takeliais, žvyrkeliu ir šiek tiek bekele.

   

  Iššūkiai: Gėrėdamiesi ežerais, nepamirškite žiūrėti po kojomis. Kadangi žygiuosite takeliais, kuriuose nuvirtę ar šaknis įleidę medžiai, būkite atsargūs ir neužkliūkite.

   


   

  Prisijunkite