Title Image

Neries ir Žeimenos upių santaka (15 km)

Neries ir Žeimenos upių santaka (15 km)

Įsiminti

3,50

Vienas pagrindinių žygio akcentų pasitiks vos atvykus ir taps jūsų starto bei finišo simboliu. Pristatome – tai vienas šalia kito pastatyti du geležinkelio tiltai: senasis ir naujasis. O Neries ir Žeimenos upių santaka galėsite pasimėgauti nuo visai netoliese esančio kabančio tilto. Žygio pradžioje keletą kilometrų žygiuosite Žeimenos upės pašonėje ir tuomet nersite gilyn į mišką.

Šis maršrutas atves jus iki trijų ežerų. Pirmasis – miško tankmėje stūksantis nedidelis, laukinius apipelkėjusius krantus turintis Akelės ežeras. Po šio seks visai netoliese telkšantis didesnis Akelės kaimynas – Kačianagis. VĖliau kirtus traukinio bėgius, jūsų lauks vingiuotos ir žaliuojančios Pailgio ežero pakrantės. Tiesa, maršruto pabaigoje kelis kilometrus žygiuosite miško žvyrkeliu ir jeigu būsite budrūs vietomis pastebėsite šalia tekančią Nerį.

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Perskindol Ar žinojote, kad vienam žingsniui reikia apie 200 raumenų pagalbos? Paruoškite kūną ilgiesiems Solo žygiams ir žygiuokite be skausmo.
Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Švenčionys

Sekmadienis
11.28
1°C
1 - 4 m/s
Pirmadienis
11.29
0°C
4 - 5 m/s
Antradienis
11.30
-3°C
8 - 10 m/s
Trečiadienis
12.01
-5°C
4 - 4 m/s
Ketvirtadienis
12.02
2°C
6 - 9 m/s
Penktadienis
12.03
-9°C
2 - 5 m/s
Šeštadienis
12.04
-4°C
3 - 3 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu ir apie 3 km važiuojant žvyrkeliu. Parkavimas – neasfaltuotoje aikštelėje prie geležinkelio tilto.

   

  Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško takais ir keliukais. Pabaigoje bus šiek tiek žvyrkelio ir nedidelė seno asfaltuoto keliuko atkarpa.

   

  Iššūkiai: Maršrute sutiksite nedidelį upeliuką, kurį kirsti reikės pereinant rąstu. Taip pat, teks truputį paėjėti klampiomis miško kvartalinėmis linijomis. 

   

  Kita informacija: Kai kuriose maršruto vietose, gali būti silpnas BITĖS tinklo ryšys, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite