Title Image

Nevėžio pakrantėmis link Nevėžninkų dvaro liekanų (8 km)

Nevėžio pakrantėmis link Nevėžninkų dvaro liekanų (8 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutą, kurio dėmesio centre – Nevėžio upė, simboliška pradėti prie skulptūros pavadinimu „Nevėžis“. Įdomu tai, kad ją sovietmečiu sukūrė Salomėjos Neries vyras, skulptorius Bernardas Bučas. Tiesa, iš tikrųjų ji turėjo stovėti Panevėžio mieste, tačiau dėl tuometinių aplinkybių, ten ji taip ir nebuvo pastatyta, o prieglobstį rado šalia vandens tiekimo įmonės.  Taigi šiame maršrute jūsų laukia Nevėžio pakrantės ir jeigu šios upės krantai jums puikiai pažįstami, tikimės, galėsime jus nustebinti. Paruošėm jums vietų, kur ši upė vingiuoja ir suka gražias savo kilpas.

Taip pat prieisite Pupušių piliakalnį, į kurio istoriją galėsite įsigilinti ir netoliese atrasti idealią vietą atsipūsti ir galbūt paužkandžiauti. Žygiuojant toliau, pasieksite bene pagrindinį šio maršruto akcentą – Nevėžninkų dvaro teritoriją. Čia galėsite tik įsivaizduoti, kaip atrodė savu laiku klestintis dvaras, iš kurio šiandien likusi tik akmenų mūro koplyčia

Reikalingi žygio batai su auluKalvotumo lygis - aukštas

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Panevėžys

Pirmadienis
10.03
9°C
8 - 9 m/s
Antradienis
10.04
13°C
5 - 8 m/s
Trečiadienis
10.05
13°C
3 - 4 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
4 - 7 m/s
Penktadienis
10.07
16°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
10.08
17°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
10.09
14°C
4 - 6 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas –  automobilių stovėjimo aikštelėje.

  Žygiavimas: Žygiuosite pėsčiųjų takais ir žvyrkeliu.

  Kita informacija: Norime atkreipti dėmesį, kad dėl kelio darbų, „Google Maps“ navigacija gali rodyti klaidingą atvykimo maršrutą, todėl, nuvykimą iki starto vietos, prieš važiuojant prašome peržiūrėti atidžiau. Keliose maršruto vietose Jus gali pasiekti prastas kavpas, kurį vėjas atneša iš netoliese esančių valymo įrenginių.

   


   

  Prisijunkite