Title Image

„Nidos banga“: atostogos gamtos apsuptyje (18 km)

„Nidos banga“: atostogos gamtos apsuptyje (18 km)

Įsiminti

3,50

Kelionę pradėsite nuo viešbučio „Nidos banga“, kurio įkūrėjams ir priklauso šio žygio maršruto iniciatyva.  Kviečiame visapusiškai pailsėti, pradedant nuo jaukaus apsistojimo viešbučio kambaryje, į kurį bus dar smagiau sugrįžti po 18 km žygio visiškoje gamtos apsuptyje. Palikę viešbutį užnugaryje, žygiuosite link Preilos palei Kuršių Marias lydimi gaivaus oro ir bangų ošimo. Kelionę praturtinti galėsite apsilankydami rašytojo Thomo Manno namelyje. Atkeliavę čia, būtinai apsižvalgykite aplinkui, nes visai netrukus pajusite ir atostogų užsienyje emocijas, kurias sukels nuo kalno atsiveriantis „Itališkas vaizdelis“.

Žygiuodami toliau prieisite ne vieną stovyklavietę, kurių kiekviena padovanos pikniką nuostabių peizažų apsuptyje. Pakeliui bus ir Nidos oro uostas, kuris jau tapo viena populiariausių vietų išskirtiniams fotosesijų kadrams. Dar viena išskirtinė atkarpa – kopimas į aukščiausią Neringos kopą – Vecekrugo kalną. Nuo čia vienu metu galėsite pažvelgti ir į marias, ir į jūrą. O nusileidus nuo kopos balto smėlio paplūdimiu grįšite atgal į Nidą.

Kalvotumo lygis - vidutinisSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 3 val. — 5 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Neringa

Trečiadienis
10.05
14°C
6 - 8 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
8 - 13 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
9 - 9 m/s
Šeštadienis
10.08
14°C
7 - 8 m/s
Sekmadienis
10.09
13°C
9 - 11 m/s
Pirmadienis
10.10
13°C
9 - 10 m/s
Antradienis
10.11
14°C
5 - 7 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas:  Nuvykimas –  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – viešbučio teritorijoje.

    Žygiavimas: Daugiau nei puse maršruto eisite smėlėtais takeliais ir miško keliukais, 1/3 maršruto – Baltijos pajūriu. Likusi dalis maršruto –  Nidoje, dviračių takais ir šaligatviais.

    Iššūkiai: Vietomis miške ir pajūryje reikės paklampoti smėlyje, tačiau nuo to kelionė bus tik įdomesnė. Šiek tiek daugiau jėgų prireiks kopiant į Vecekrugo kopą.

     

    Prisijunkite