Title Image

Pajūrio pelkėmis ir miškais link Kalotės ežero (9 km)

Pajūrio pelkėmis ir miškais link Kalotės ežero (9 km)

Įsiminti

2,50

Maršruto pradžioje jūsų laukia spygliuočių miško takai, kuriais vingiuodami judėsite link Kalotės ežero. Tačiau šiame maršrute taip paprastai jūsų nepaliksime, o sukursime progą priimti dienos iššūkį ir paklampoti pelkėje. Ir ne tik dėl įdomumo, tačiau ir dėl vaizdų, kuriuos sukuria čia išvirtę medžiai ir atsivėrusios jų įspūdingo dydžio šaknys. O už šį nuotykį būsite apdovanoti Kalotės ežeru, kur viena po kitos jūsų lauks čia įrengtos stovyklavietės. Tad nepamirškite įsidėti užkandžių ir surengti sau iškylos su vaizdu į ežero panoramą. 

Taip ir žygiuosite Kalotės ežero pakrantėmis, lankydami vieną stovyklavietę po kitos, kol pasiekus paskutinę, pasuksite pievoje išmintu takeliu palei pelkę. Ežeras pasiliks užnugaryje ir judėsite link apleistos Rytprūsių mokyklos. Na, o nuo čia jūsų vėl lauks vingiuoti miško takai, kurie atves tiesiai į finišą.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Klaipėda

Pirmadienis
10.03
14°C
5 - 9 m/s
Antradienis
10.04
14°C
6 - 8 m/s
Trečiadienis
10.05
15°C
6 - 7 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
9 - 10 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
7 - 8 m/s
Šeštadienis
10.08
15°C
6 - 6 m/s
Sekmadienis
10.09
12°C
7 - 8 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – nuvykti galima tiek autobusu (24 maršruto kukuliškių stotelė), tiek naudojantis navigacija automobiliu. Parkavimas – neasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė.

   

  Žygiavimas: Daugiausia žygiuosite nesudėtingais miško takeliais, šiek tiek pievoje išmintu taku, taip pat asfaltuotu keliu.

   

  Iššūkiai: Didžioji žygio dalis veda šlapiais takeliais, taigi žygis – tikriems iššūkių mėgėjams. Rekomenduojame avėti nepršlampamus žygio batus.

  Prisijunkite