fbpx
Title Image

Pasimatymas su istorija prie Ilzenbergo dvaro (9 km)

Pasimatymas su istorija prie Ilzenbergo dvaro (9 km)

Įsiminti

Nemokamai

Maršrutas sukurtas bendradarbiaujant su Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centru.

        

Šitą maršrutą pasirinkusius kviečiame į interaktyvią istorijos pamoką Lietuvos-Latvijos pasienyje. Čia išlikę šimtmečių istoriją saugantys pastatai ir griuvėsiai byloja apie didingą kraštą mačiusi daugybė permainų, apipintų įdomiausiomis legendomis. Nuostabaus grožio landšaftas ir gamtos pasaulis, pripildytas laukinės gamtos gyvybės garsų ir kvapų persipina su mistiška bei romantiška istorija, kuri neatsiejama nuo Ilzenbergo dvaro. Žygio metu apsilankysite Latvijoje, Kacite kaimelyje, kur stovi mistikos persmelkta liuteronų bažnyčia. Pražygiuosite ne vieną objektą, kurio negalėjo pasidalinti, o galiausiai dalinasi per pusė Lietuva ir Latvija. Užsuksite į įstabaus grožio Onuškio dvaro griuvėsius, o žygio pabaigoje galėsite pasigrožėti puikiai išlaikytų Ilzenbergo dvaru ir juo gražiuoju parku.

Su dvaro lankymo taisyklėmis ir teritorijoje esančiomis pramogomis galite susipažinti internetinėje svetainėje: https://ilzenbergas.lt.

Kalvotumo lygis - vidutinis

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 3 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėse.

    Žygiavimas: Daugiausia žygiuosite žvyro ir miško takeliais. Vasara kelios atkarpos gali būti apaugusios aukštesne žole.

     

    Prisijunkite