Trenkturas

Kaunas

Po Kauną – sportininkų keliais su BITĖS 5G greičiu (10 km)

Vidutinis
10 km|3 val. 0 min.
Po Kauną – sportininkų keliais su BITĖS 5G greičiu (10 km)
Po Kauną – sportininkų keliais su BITĖS 5G greičiu (10 km) 0Po Kauną – sportininkų keliais su BITĖS 5G greičiu (10 km) 1Po Kauną – sportininkų keliais su BITĖS 5G greičiu (10 km) 2Po Kauną – sportininkų keliais su BITĖS 5G greičiu (10 km) 3
Maršrtuto vieta žemėlapyje
Starto vietos koordinates bei nuorodą į maršruto žemėlapį gausite el. paštu iškart po registracijos

Sudėtingumo lygis

Sudėtingumo lygis

Vidutinis
Žygiavimo trukmė

Žygiavimo trukmė

2 val. 3 val.

Pasiruoškite – šiame maršrute išvystysite didžiulį greitį. Galbūt net skriesite BITĖS 5G greičiu. Kodėl? Nes Kauną pažinsite per vietas, kuriose buvo pasiekti įvairūs sporto ir greičio rekordai.

Kelionę pradėsite ties „Molu“ ir žygiuosite miegamaisiais rajonais link Kauno technologijos universiteto bei jo stadiono, kurio bėgimo takuose studentai dažnai vysto didžiulius greičius. Toliau žygiuosite link Ąžuolyno, kur galima rasti Lietuvos sporto šaknis. Čia buvo žengiami pirmieji krepšinio, futbolo, lengvosios atletikos ir kitų sporto šakų žingsniai. Ir žinoma, jog būtent čia buvo gerinami visi tarpukario sporto rekordai. Kauno sporto halė, atnaujintas Dariaus ir Girėno stadionas – tai tik dalis legendinių vietų, kurias aplankysite pakeliui. Apsukę ratą, pilni naujų jėgų grįšite atgal pro KTU. Perėję K. Baršausko gatvę, praeisite pro forto pastatą. Prieš pat finišą aplankysite Trijų mergelių tiltą, o netoliese dar galėsite pasimankštinti ant treniruoklių. Paskutinis spurtas, ir pasieksite finišo tiesiąją – 5G BITĖS ryšio bokštą.

Maršruto vietos orų prognozė

sekmadienis

05.19

rukas

24

2 m/s

pirmadienis

05.20

debesuota

25

3 m/s

antradienis

05.21

25

4 m/s

trečiadienis

05.22

nedidelis_lietus

23

5 m/s

ketvirtadienis

05.23

debesuota

25

5 m/s

penktadienis

05.24

nepastoviai_debesuota

26

5 m/s

šeštadienis

05.25

nepastoviai_debesuota

26

4 m/s

Norėdami žygiuoti, turite prisijungti

Atsisiųskite TrenkTuras programėlę

Google Play
App Store