Title Image

Rokantiškių kalvomis link Kučkuriškių piliakalnio (8 km)

Rokantiškių kalvomis link Kučkuriškių piliakalnio (8 km)

Įsiminti

2,50

Maršrutas sukurtas bendradarbiaujant su Vilniaus miesto savivaldybe, taigi žygiuoti šiuo maršrutu ne tik saugu, įdomu, bet ir patogu!

Maršrutą pradėsite vietoje, kuri ypatingai traukia žiemą – tai Rokantiškių slidinėjimo trasa. Palikus šią kalvą užnugaryje, keliuku ir miško takeliais pro dviratininkų trasas patrauksite link Rokantiškių užtvankos, kuria pasigrožėti bus galima nuo Naujosios Vilnios pilkapyno, sudaryto iš keturių čia išlikusių pilkapių.  

Žygiuodami toliau Barsukynės miške pasieksite aukštąjį Kučkuriškių piliakalnį, kuris byloja, kad nuo senų laikų šiame upės slėnyje buvo įsikūrę žmonės. Užkopus, prieš jūsų akis atsivers vaizdinga Naujosios Vilnios ir Vilnios upės slėnių panorama. Vaizdu grožėkitės kiek tik norėsite, nes nusileidus žemyn, visai netoliese jūsų jau lauks žygio pabaiga – finišas.

Žygiavimo trukmė: 1 val. 30 min. — 2 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – aikštelėje prie buvusio keltuvo.

  Žygiavimas: Pradžioje žygiuojama keliukais ir aiškiais miško takeliais. Antrojoje žygio dalyje žygiuojama siauresniais miško takeliais.

  Iššūkiai: Žygiujant šį maršrutą teks nemažai stačių įkalnių, į kurias teks kopti ir nuo kurių teks leistis.

  Kita informacija: Antrojoje maršruto dalyje, vienoje atkarpoje nenužengite nuo keliuko, nes nuo karo laikų miške yra likę metalinių smaigų.

  Tinkamumas šeimoms: Maršrutas tinkamas šeimoms su 6+ amžiaus vaikais, nes maršrute yra stačių atkarpų, kurios jaunesniems gali būti per sudėtingos.

   


   

  Prisijunkite