Title Image

Sausio 13-osios atminimo takas (6 km)

Sausio 13-osios atminimo takas (6 km)

Įsiminti

2,50

Apginta Lietuvos laisvė jau perkopė 30-ies metų sukaktį. Šia proga nusprendėme padaryti ypatingą maršrutą, kuriame jungiame simbolines miesto vietas bei gamtos erdves, kad tik dar kartą įsitikintumėte, kokia žalia yra mūsų sostinė. Startuosite prie Atminimo kryžių ir laiptais pakilsite prie Televizijos bokšto, kuris, neabejotinai, yra vienas iš pagrindinių apgintos laisvės simbolių. Toliau leisitės į Karoliniškių kraštovaizdžio draustinį, kur jūsų laukia ypatingai statūs šlaitai, kurie žiemą gali būti tikru iššūkiu ir galvosūkiu, kaip nusileisti žemyn. O mes juk nesakėme, kad bus lengva!  

Iš Karoliniškių pereisite į Žvėryną, kur užnugaryje paliksite visus tuos stačius kalnelius ir galėsite atsipūsti bei mėgautis Neries krantinės vaizdais. Tačiau prieš finišą jums būsime paruošę dar vieną išbandymą. Sukaupus visas jėgas kviesim kopti į stačią įkalnę, čia į pagalbą pasitelkite viską, ką tik galėsite, nes jausmas bus lyg kopiant į tikro kalno viršūnę. Žinoma, žiema čia sužais savo užduoties pasunkinimo vaidmenį. Apdovanojimo už tai tikrai būsite nusipelnę, todėl jus pasitiks neregėto grožio Plikakalnio atodanga. Pasimėgaukite šiuo vaizdu ir jausmu, nes finišas jau lauks jūsų netoliese. Neabejojame, jausitės visų tų stačių įkalnių nugalėtojais. Ir galėsite uždegti žvakę tiems laisvės gynėjams – nugalėtojams, kurių dėka šiandien galime jaustis laisvi mūsų šalyje.

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas- naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas- aikštelėje.

   

  Žygiavimas: Žygiuosite miško takais, Neries krantine.

   

  Iššūkiai: Laukia kelios stačios įkalnės. Po lietaus  ar sniego jos gali būti itin slidžios, tai pareikalaus Jūsų atsargumo.

   


   

  Prisijunkite