Title Image

Šeškinės šlaitų takais (7 km)

Šeškinės šlaitų takais (7 km)

Įsiminti

2,50

Jeigu galvotum apie didžiausius miesto gyvenimo simbolius, neabejotinai, tokie prekybos centrai kaip Akropolis atsirastų sąrašo viršuje. Paradoksas tame, kad šį žygio maršrutą kviečiame pradėti visai netoli jo! Dažnas Vilniaus miesto gyventojas nežino, jog gamtos ramybę galima atrasti ir visai šalia šio didžiojo traukos objekto. Taigi mes kviečiame Jus į nuotykį gamtoje nepaliekant miesto ribų – Šeškinėje jūsų laukia unikali vieta, kur ne miškas supa miestą, tačiau miestas apglėbia mišką. 

Šeškinė, garsėjanti savo kalvomis, neleis sudvejoti savo banguotu reljefu ir šiame žygyje. Maršruto viduryje lipimas aukštyn žemyn taps įprastas, todėl patarimas – taupykite jėgas ir kartais sustokite atspūsti bei apsižvalgyti. Šiame maršrute jūs pasieksite Cedrono upelį, per kurį teks persikelti, tačiau užtikriname – šis manevras nebus sudėtingas. Žygyje jūsų matomi vaizdai nuolat balansuos tarp miesto ir jus gaubiančios gamtos. Maršrutui artėjant link pabaigos, prieisite šios vietos įžymybes – Šeškiuko ežerėlį ir Šeškinės ozą (unikalų gyvatės formos kalvagūbris, suformuotą tirpstančio ledyno), po kurio  neužilgo pasieksite ir finišą.

 

 

Žygiavimo trukmė: 1 val. — 2 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

  Nuvykimas ir parkavimas: Naudodamiesi navigacija vykite iki tarpinio taško (Akropolio stovėjimo aikštelės), tuomet iki starto vietos. Nuvykimas asfaltuotu keliu, o stovėjimo aikštelė šalia starto vietos skirta iki penkių mašinų.

   

  Žygiavimas: Žygio pradžioje ir pabaigoje takeliai, viduryje – miško takeliai, taip pat neilga atkarpa yra žvyrkelio.

   

  Iššūkiai: Reikės kirsti upelį, tačiau nederėtų išsigąsti, jis siauras ir seklus, kartais išdžiūstantis. Taip pat yra kelios stačios įkalnės bei nuokalnės.

   


   

  Prisijunkite