Title Image

Kauno širdies takas (4 km)

Kauno širdies takas (4 km)

Įsiminti

2,50

Lietuvos širdies asociacija bei iniciatyva www.nematomaliga.lt kviečia žygiuoti ir kartu paminėti Pasaulinę širdies dieną. Penki širdies formos maršrutai, kurių vieną rasite ir pačioje laikinojoje sostinėje! Trasoje ne tik atsipalaiduosite ir pasimėgausite gamta, bet ir sužinosite, kaip reikia rūpintis širdimi, kad ji išliktų sveika.

Širdies ir kraujagyslių ligos šiuo metu nulemia šiek tiek daugiau nei 50 proc. mirčių Lietuvoje. Reguliarus fizinis aktyvumas, subalansuota mityba ir kokybiškas poilsis – itin svarbūs širdies ir kraujagyslių ligų prevencijai bei kontrolei. Na, o būtent žygiavimas – vienas iš fizinio aktyvumo būdų, kuriuo užsiimti gali kiekvienas!  Žygiuodami specialiai Pasaulinei širdies dienai sukurtais maršrutais, pasieksite rekomenduojamą dienos fizinio aktyvumo normą, kuri suauguasiam žmogui siekia 30-60 min., o darydami tai 5-is kartus per savaitę – ir visos savaitės suagusio žmogaus rekomendacijas!

O žygiuoti ir gerinti sveikatą kviečiame su ritmu, kurį pajusite klausydami  specialiai „Širdies dienai“ sukurto grojaraščio:

Žygiavimo trukmė: 30 min. — 1 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Kaunas

Pirmadienis
05.02
15°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.03
14°C
3 - 5 m/s
Trečiadienis
05.04
12°C
1 - 2 m/s
Ketvirtadienis
05.05
15°C
3 - 5 m/s
Penktadienis
05.06
17°C
3 - 4 m/s
Šeštadienis
05.07
17°C
3 - 5 m/s
Sekmadienis
05.08
12°C
2 - 4 m/s
METEO.LT
Lokacija: Rinkinys:

    Nuvykimas ir parkavimas:  Nuvykimas –  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu arba viešuoju transportu. Parkavimas – automobilių stovėjimo aikštelėje, nuo kurios iki starto vietos dar reikės nužingsniuoti apie 200 m. 

    Žygiavimas: Daugiausiai eisite asfaltuotais Panemunės šilo keliais, pėsčiųjų pramintais takais palei upę.

    Prisijunkite