Title Image

Smiltynės gamtos ir ramybės apsuptyje (24 km)

Smiltynės gamtos ir ramybės apsuptyje (24 km)

Įsiminti

Nemokamai

Šio žygio metu kviečiame pasinerti į Smiltynės gamtos ramumą ir įsijausti į jūros bei pušų ošimo ritmą. Žygį pradėsite persikėlę Senąja perkėla. Išlipę pusiasalio krante iš karto nersite gilyn į mišką, kurio takeliais vingiuosite link „Standahalle” bunkerių ir senosios Smiltynės siauruko trasos.
Po ilgos atkarpos žalumos apsuptyje priartėsite prie paplūdimio, kur šiltuoju metų laiku galėsite atsivėsinti Baltijos jūros vandenyje. Nuo čia Jūsų lauks ilga atkarpa paplūdimių.
Žygiui įpusėjus kirsite Smiltynę ir prieisite Kuršių marių vandenis. Sekant maršrutą palei Kuršių Nerijos pakrantę pasieksite Alksnynės gynybinį kompleksą nuo kurio eisite marių pakrante bei stebėsite Klaipėdos miestą iš toli. Pasiekę Naująją perkėlą, o už jos ir Jachtų klubą, galite nusiteikti poilsiui, nes finišo taškas artės su kiekvienu žingsniu.

Maršrutas sukurtas bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto turizmo ir kultūros informacijos centru. Žygiuojant šiuo maršrutu atrasite naujas vietas ir ramybę viduje.

 

Kalvotumo lygis - vidutinisSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 4 val. — 6 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Klaipėda

Pirmadienis
10.03
14°C
5 - 9 m/s
Antradienis
10.04
14°C
6 - 8 m/s
Trečiadienis
10.05
15°C
6 - 7 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
9 - 10 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
7 - 8 m/s
Šeštadienis
10.08
15°C
6 - 6 m/s
Sekmadienis
10.09
12°C
7 - 8 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija, asfaltuotu keliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje prie Senosios perkėlos. Daugiau informacijos apie parkavimą ir keltus rasite čia: https://klaipedatravel.lt/kaip-atvykti/transportas-klaipedoje/parkavimas-klaipedoje/

    Žygiavimas: Žygiuosite dviračių takais, paplūdimiu, miško takais.

    Iššūkiai: Žygiavimas smėlėtu paplūdimiu gali pareikalauti šiek tiek daugiau jėgų.

    Kita informacija: Kelto bilietas į kainą neįskaičiuotas.

    Prisijunkite