Title Image

Smiltynės takeliais link Jūrų muziejaus (15 km)

Smiltynės takeliais link Jūrų muziejaus (15 km)

Įsiminti

Nemokamai

Pasirinkę šitą maršrutą pasinersite į žygį pilną įdomių ir Smiltynės istorijoje svarbių vietų. Maršrutas lydės Jus per įdomiausius pusiasalio užkampius. Kelionę pradėsite persikėlus per Senąją perkėlą.
Žygio reljefas ir danga vietomis pareikalaus daug jėgų, bet atpildu už tai bus pažinimo malonumas. Maršrutas turėtų maloniai nustebinti ne tik miesto svečius, bet ir Klaipėdos gyventojus. Žygio pradžioje aplankysite Lietuvos Jūrų muziejaus kompleksą. Praėjus jį pasieksite šiauriausiąjį Kuršių Nerijos tašką – Kopgalį, o toliau Jūsų lauks raminantis pasivaikščiojimas pakrante su jūros bangų ošimu. Žygiui įpusėjus nusuksite gilyn į pusiasalio miškus, kurie Jus palydės link Hageno kalno. Toliau žygiuosite Senojo Smiltynės siauruko trasa link Kuršių marių ir neskubėdami judėsite link finišo taško.

Maršrutas sukurtas bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto turizmo ir kultūros informacijos centru. Žygiuojant šiuo maršrutu atrasite naujas vietas ir ramybę viduje.

 

Kalvotumo lygis - aukštasSu vieta maudynėms*

* Maršrutai su pažymėta maudymosi vieta turi prieinamą krantą, nuo kurio patogu įbristi į vandenį. Tačiau tai nebūtinai specialiai įrengti paplūdimiai su persirengimo kabinomis bei poilsio zonomis.

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Klaipėda

Pirmadienis
10.03
14°C
5 - 9 m/s
Antradienis
10.04
14°C
6 - 8 m/s
Trečiadienis
10.05
15°C
6 - 7 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
9 - 10 m/s
Penktadienis
10.07
14°C
7 - 8 m/s
Šeštadienis
10.08
15°C
6 - 6 m/s
Sekmadienis
10.09
12°C
7 - 8 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija, asfaltuotu keliu. Parkavimas – stovėjimo aikštelėje prie Senosios perkėlos. Daugiau informacijos apie parkavimą ir keltus rasite čia: https://klaipedatravel.lt/kaip-atvykti/transportas-klaipedoje/parkavimas-klaipedoje/

    Žygiavimas: Žygiuosite dviračių takais, paplūdimiu, miško takais.

    Iššūkiai: Žygiavimas smėlėtu paplūdimiu gali pareikalauti šiek tiek daugiau jėgų.

    Kita informacija: Kelto bilietas į kainą neįskaičiuotas.

    Prisijunkite