fbpx
Title Image

Solidarumo su Ukraina takas (19 km)

Solidarumo su Ukraina takas (19 km)

Įsiminti

Nemokamai

Gavę nuorodą į virtualų žemėlapį maloniai nustebsite pamate šio maršruto formą – jis atkartoja Ukrainos valstybės ribas. Taip mes siekiame išreikšti savo palaikymą. Šiuo 19 km ilgio maršrutu turėsite progą stebėti kaip natūraliai Pavilnių regioninis parkas įsilieją į Vilniaus miestą bei jo gyvenimą, tad eisite tiek miškais, tiek miesto gatvėmis.
Žygį pradėsite prie Pučkorių atodangos link Belmonto ir Sapiegų rūmų, o juos aplenkę judėsite toliau į Sapieginės miškus. Čia džiugins smagus šių miškų reljefas. Sapieginės miškus pakeis Rokantiškių kalvos ir vienos didžiausių Vilniuje – Rokantiškių kapinės. Jas praėję nusuksite vėl į mišką, kurio takeliai jus neskubant ves link Belmonto. Maršrutą užbaigsite prie Pučkorių atodangos. Čia galėsite dar kartą nužvelgti Pavilnių regioninio parko mastą bei pasidžiaugti, jog įveikėte tikrai reikšmingą žygį (Ukrainos formos maršrutą).

Žygiavimo trukmė: 3 val. — 5 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Vilnius

Pirmadienis
05.09
13°C
2 - 3 m/s
Antradienis
05.10
16°C
1 - 4 m/s
Trečiadienis
05.11
18°C
5 - 6 m/s
Ketvirtadienis
05.12
16°C
6 - 8 m/s
Penktadienis
05.13
14°C
6 - 7 m/s
Šeštadienis
05.14
14°C
5 - 6 m/s
Sekmadienis
05.15
12°C
4 - 5 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – naudojantis navigacija asfaltuotu keliu. Parkavimas – asfaltuotoje miško aikštelėje. 

    Žygiavimas: Didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško takais, dalį asfaltuotais pėsčiųjų takais bei šalikele.

    Iššūkiai: Maršrutas tinkamas šeimoms su 6+ amžiaus vaikais, nes maršrute yra stačių atkarpų, kurios jaunesniems gali būti per sudėtingos. Maršruto antroje dalyje pasitaikys atkarpa, kurioje ant takelio guli neseniai nukirsti medžiai. Bukite atsargus ir dėmesingi perlipdami per juos.

     

    Prisijunkite