Title Image

Visinčios ir Šalčios upių slėniais (12 km)

Visinčios ir Šalčios upių slėniais (12 km)

Įsiminti

3,50

Šiame maršrute atsivers Visinčios ir Šalčios upių vingiai ir jų slėniai bei nedidelės, tačiau vaizdingos atodangos. Maršruto pusiaukelėje prieisite Visinčios bei Šalčios upių santaką ir galėsite atsipūsti jaukioje vienos iš šių upių pakrantėje. Antroje maršruto dalyje žengsite per gražų „dzūkišką“ mišką bei aplankysite jame pasislėpusias žemynines kopas.

Maršrutas rekomenduojamas sudėtingesnių žygių mėgėjams, kadangi teks atrasti retai praeinamus miško takelius bei pereiti ne vieną siaurą tiltelį per upę.

Kalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. — 3 val. 30 min.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Šalčininkai

Sekmadienis
10.17
10°C
4 - 5 m/s
Pirmadienis
10.18
9°C
2 - 4 m/s
Antradienis
10.19
7°C
3 - 4 m/s
Trečiadienis
10.20
9°C
6 - 7 m/s
Ketvirtadienis
10.21
13°C
6 - 6 m/s
Penktadienis
10.22
6°C
7 - 7 m/s
Šeštadienis
10.23
6°C
8 - 9 m/s
METEO.LT
Lokacija:

  Nuvykimas ir parkavimas: Nuvykimas – važiuoti pagal navigaciją per Pulstakus, Pabarę ir Tetervinus. Paskutiniai 5 km – žvyrkelis. Parkavimas – žvyro dangos aikštelė

   

  Žygiavimas: Pirmoje maršruto dalyje žygiuosite retai vaikštomomis pievomis esančiomis palei Šalčios pakrantę. Taip pat jūsų lauks retai vaikštomi siauri takeliai ties santaka. Tačiau didžiąją dalį maršruto žygiuosite miško keliukais ir takais.

   

  Iššūkiai:  Pirmoje maršruto dalyje reikės paeiti retai vaikštomomis Šalčios pakrančių pievomis. Pradžioje ir viduryje maršruto teks pereiti per medinius tiltelius, antrasis iš jų – gana siauras, todėl skirtas eiti tik vienam žmogui, tačiau yra turėklas, už kurio galima laikytis. Ties santaka reikės eiti retai vaikštomais siaurais takeliais.

   

  Kita informacija: BITĖS tinklo ryšys beveik neveiks, todėl svarbu atsidaryti maršruto nuorodą dar prieš atvykstant į starto vietą.

   


   

  Prisijunkite