Title Image

Žalioji giria: partizanų pėdsakais (14 km)

Žalioji giria: partizanų pėdsakais (14 km)

Įsiminti

3,50

Žygis, kurio metu pasijusite tarsi pasakoje: klaidžiosite, o tiksliau tyrinėsite, paslaptingus miško takelius, taip susipažindami su giliausiomis ir įtraukiančiomis Žaliosios Girios paslaptimis. Keliaudami įsiklausykite, jauskite ir stebėkite, nes pakeliui ne tik išgirsite čia gyvenančių paukščių balsus, bet jus lydės ir raminantis samanų šiugždėjimas, kuris mintis nuneš į laikus, kai čia klaidžiojo miško broliai, su kurių kasdienybe susipažinsite žygio pusiaukelėje.

Vingiuodami miško takeliais prieisite Pyvesos upę, kuri jus nuves iki paslpatingojo bunkerio – jį surasti reikės šiek tiek pastangų, tad eikite neskubėdami ir akimis stebėdami ne tik dangų, bet ir tai, kas slepiasi po kojomis. O, kad žygis būtų dar įsimintinesnis, parengėme Jums staigmeną – specialius žymeklius, į kuriuos įterpėme informaciją, apie tai, kaip apsaugoti gamtą, kad joje leisti laiką būtų gera ir jauku. Na, o žygio pabaigoje – testas, kuris padės įsivertinti, kiek daug kelionės metu sužinojote.

Kalvotumo lygis - žemas

Žygiavimo trukmė: 2 val. 30 min. — 4 val.

Atliekų kultūra Atliekų kultūra
Tai ką pasiimsi su savimi į žygį - viską parsinešk, o atliekas išrūšiuok į tam skirtus konteinerius.
Antėja
Surink Lietuvą

Maršruto vietos orų prognozė

Panevėžys

Pirmadienis
10.03
9°C
8 - 9 m/s
Antradienis
10.04
13°C
5 - 8 m/s
Trečiadienis
10.05
13°C
3 - 4 m/s
Ketvirtadienis
10.06
16°C
4 - 7 m/s
Penktadienis
10.07
16°C
5 - 7 m/s
Šeštadienis
10.08
17°C
4 - 5 m/s
Sekmadienis
10.09
14°C
4 - 6 m/s
METEO.LT

    Nuvykimas ir parkavimas:  Nuvykimas –  naudojantis navigacija asfaltuotu keliu, paskutiniai kilometrai – miško keliuku. Parkavimas – miško keliuko šalikelėje.

    Žygiavimas: Daugiausiai žygiuosite miško keliukais.

    Kita informacija: Silpnas mobilusis ryšys, todėl rekomenduojame maršrutą naršyklėje užsikrauti prieš žygį.

    Informacinės stotelės: Maršruto žemėlapyje yra įterpti oranžiniai žymekliai, kuriuose rasite informaciją, kaip teisingai elgtis gamtoje, kad joje žygiuoti būtų gera ir jauku.

    Prisijunkite