Iki artimiausio žygio liko

Rugsėjo 18 d. su trenksmu ir dar pulsuojančia vasariška energija susitikime energingiausiame ir jauniausiame Lietuvos mieste – Visagine. Būtent čia susikerta ne tik daug kultūrų, bet ir skirtingų regionų miškai, ežerai ir pelkės. Mes viską sujungsime į vieną žygio formulę, kurios rezultatas – atominis potyris „Gražutės regioniniame parke”.

Čia – ežeringiausia Lietuvos dalis. Visaginiečiai juokauja, jog ežerų užtektų kiekvienam po vieną. Tokio kiekio įlankų, pusiasalių, salų ir įvairiausių sąsmaukų neturi nė vienas regionas. O miškų įvairovė ir jų kaita pripildys patirčių, gryno oro ir energijos rezervuarus.

Jūsų laukia net 5 trasos: 13, 27, 36, 47, ir 58-ių km. Išsirinkite Jums patinkančią ir registruokitės į atominį potyrį ne tik pats, bet ir su visa komanda!

Privatus įmonės žygis – nuo bendradarbio iki bendražygio tik vienas žygis! Organizuojame individualias žygiavimo patirtis įmonėms, atsižvelgdami į jų pageidavimus. Iš viso mūsų žygiuose jau dalyvavo virš 100 000 žmonių, kurie kartu nuėjo beveik 3 mln. kilometrų.

 

Solo žygių iššūkis įmonei – kam pavyks įveikti daugiausiai kilometrų? Kviečiame priimti įmonės žygiavimo iššūkį, kuris vienytų jus už darbo ribų. Stebėkite ir varžykitės, kiek Solo žygių kilometrų jau sukaupėte patys ir kiek jų nužingsniavo kolegos.

Solo žygiai – tai galimybė leistis į asmeninį žygį mūsų paruoštu maršrutu, jums tinkamu metu. Gali tai daryti pats arba gali dovanoti gamtą dovanų! O tiksliau žygiavimo patirtį, kurią gavęs apsidžiaugs tiek užkietėjęs žygeivis, tiek tas, kuriam tiesiog patinka atradimo gamtoje jausmas. Tam, kad pasirinkti būtų dar paprasčiau, mes suskirstėme dovanų kuponus į penkis skirtingus rinkinius: Pajusk kalnus Lietuvoje, Patirčių kolekcionieriams, Išskirtiniai gamtos objektai, Vandens mylėtojams ir Įdomūs žmogaus kūriniai gamtoje. Klausimas tik vienas, kuris tavo artimam žmogui tinka labiausiai?

stovykla

Kartu ne tik apžygiuosime gražiausias Vilniaus gamtines vietoves, bet ir ugdysime orientavimosi gamtoje įgūdžius. Kiekvieną stovyklos rytą pradėsime nuo energingos mankštos, po kurios leisimės į laukiamiausią stovyklos nuotykį – žygį, o tarpinėse stotelėse  edukacinių užsiėmimų metu susipažinsime su žygeivio kasdienybe iš arčiau. Mokysimės, kaip pasiruošti žygiui, teisingai susikrauti kuprinę, statyti palapinę bei įveikti gamtoje laukiančius netikėtumus. Na, ir, žinoma, įgytas žinias pritaikysime praktiškai: kursime savo žygių maršrutus, orientuosimės gamtoje lobio paieškų metu. Taigi, stovyklos metu ne tik linksmai leisime laiką, bet ir tapsime tikrų tikriausiais žygeiviais!

Artėjantys žygiai

druskininku zygis 2021
Žygis Augustowo ežerais
Coastline trek Palanga

Pasibaigę žygiai

Druskininkų žygis
Labanoro žygis'20 su Gjensidige
Žiemos žygis 2020

Statistika

106862

Dalyvių, kurie su mumis jau žygiavo

2753140

Kartu visi nuėjome tiek kilometrų

1842

Tiek jaunų žmonių įkvėpėme legendinei savanorystei

Partneriai

We love Lithuania
Hiatus
Maistas Sportui
Gjensidige
Perskindol
BENU Vaistinė
Hermis
Corny
Activus
Saulės Grūdas
Vero Cafe
Kika
Eglės Sanatorija
15min

Naujienos