Title Image

D.U.K.

Registracija

KADA BUS ATSIŲSTAS REGISTRACIJOS PATVIRTINIMAS (-AI)?
Registracijos patvirtinimas (-ai) bus atsiųstas Jūsų nurodytu mokėtojo el. paštu iškart po sėkmingos registracijos. Laišku gausite nuorodą, kurią atsidarę registracijos patvirtinimą rasite PDF formatu. Mokėtojas galės peržiūrėti kiekvieno jo registruoto dalyvio užsakymo paketą ir registracijos duomenis. Jei praėjus 24 val. po registracijos vis dar negavote patvirtinimo ir jo neradote šlamšto skiltyje (Spam, Junkmail ar pan.), susisiekite su mumis el. paštu [email protected].

KĄ DARYTI JEIGU NEGAVAU AR PRARADAU REGISTRACIJOS PATVIRTINIMĄ?
Parašykite mums el. paštu [email protected].

KĄ DARYTI, JEI NEPAVYKSTA ATSISKAITYTI UŽ REGISTRACIJĄ UŽSIENIO BANKO KORTELE?
Susisiekite su mumis el. paštu [email protected] ir surasime Jums tinkamą būdą.

AR ŽYGIO REGISTRACIJAI YRA TAIKOMOS KOKIOS NORS NUOLAIDOS?
Taip. Žygio registracijos metu galite pasirinkti 20 % nuolaidą moksleiviams, studentams, senjorams ir negalią turintiems asmenims arba 50 % nuolaidą vaikams iki 7 metų. Primename, kad renginio metu turėsite pateikti galiojantį dokumentą, kuris patvirtins Jūsų statusą.

AR STUDENTAMS TAIKOMOS NUOLAIDOS?
Taip, studentams taikoma 2o % nuolaida.

KODĖL SVARBU TAISYKLINGAI UŽPILDYTI REGISTRACIJOS FORMĄ?
Pagal registracijos formoje pateiktą informaciją dalyviai bus registruojami renginio dieną. Neatitinkant duomenims, prašysime pateikti asmens dokumentą. Taip pat, nurodytu dalyvio el. paštu atsiųsime aktualią informaciją apie pasirengimą žygiui, o renginio metu iškilus būtinybei, galėsime susisiekti su dalyviu jo mob. tel. numeriu.

AR GALIMA GAUTI SĄSKAITĄ-FAKTŪRĄ UŽ ĮSIGYTAS REGISTRACIJAS IR KAIP TAI PADARYTI?
Taip, galima. Parašykite mums el. paštu į [email protected], nurodydami užsakymo numerį, fizinio ar juridinio asmens rekvizitus bei užsakymo sumą.

AR GALIMA ĮMONĖS KOMANDOS REGISTRACIJAI GAUTI SĄSKAITĄ IŠANKSTINIAM APMOKĖJIMUI?
Žinoma, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] prieš registruojantis, nurodykite savo rekvizitus ir kiek dalyvių renkasi kokius maršrutus.

AR KEISIS DALYVIO MOKESTIS?
Taip, dalyvio mokestis artėjant renginiui augs. Apie tai iš anksto skelbsime internetinėje žygio svetainėje, Facebook renginio puslapyje bei naujienlaiškiais visiems juos užsiprenumeravusiems. Norite gauti naujienas pirmi? Rašykite mums el. paštu [email protected] arba užsiregistruokite naujienlaiškiui.

AR REGISTRACIJA GALI BŪTI STABDOMA RENGINIUI ARTĖJANT?
Taip, dėl per didelio dalyvių skaičius, registracija gali būti stabdoma dar gerokai prieš žygį. Apie tai iš anksto informuosime Facebook renginio puslapyje bei naujienlaiškiais visiems juos užsiprenimeravusiems. Norite gauti naujienas pirmi? Rašykite mums el. paštu [email protected] arba užsiregistruokite naujienlaiškiui.

AR GALIMA BUS UŽSIREGISTRUOTI ATVYKUS Į ŽYGIO VIETĄ?
Pirmiausia, renginio dieną registracijos mokestis bus gerokai didesnis. Antra, prisimenant ankstesnių metų patirtį, pasiekus maksimalų dalyvių skaičių, registracija į maršrutus gali būti stabdoma dar gerokai prieš žygį.

AR ATSIIMANT STARTINĮ PAKETĄ YRA BŪTINA REGISTRACIJOS PATVIRTINIMĄ TURĖTI ATSPAUSDINTĄ, AR UŽTENKA EL. VERSIJOS TELEFONE?
Kad pakliūtumėte į renginį, spausdinto bilieto turėti nėra būtina. Svarbu, kad būtų galimybė nuskenuoti QR kodą – tam užtenka ir elektroninės bilieto versijos telefone. Tačiau rekomenduojame pasirūpinti, kad telefonas neišsikrautų.

Registracijos keitimas

Nebegaliu (nebenoriu) dalyvauti. Ar galiu susigrąžinti dalyvio mokestį?
Sumokėto dalyvio mokesčio negrąžiname, tačiau galite parduoti, padovanoti ar kitaip perleisti savo registraciją kitam asmeniui. Jei taip nuspręstumėte, būtinai informuokite mus el. paštu [email protected]. Laiške nurodykite turimo bilieto ar užsakymo numerį, pasirinktą maršrutą ir kokio dalyvio (vardas, pavardė, el. pašto adresas) duomenys bus keičiami. Taip pat tiksliai surašykite naujo dalyvio registracijos informaciją (vardas, pavardė, el. paštas, mob. tel. nr., miestas, gim. data, bei tikslus komandos pavadinimas, jei tokiai priklauso).
Primename, kad dalyvis, perleisdamas registraciją kitam asmeniui, įsipareigoja jį supažindinti su žygio nuostatais, o naujasis dalyvis perimdamas registraciją su jais sutinka.

Kaip pakeisti dalyvio informaciją registraciją perleidus kitam asmeniui?
Užsiregistravus į žygį nurodytu mokėtojo el.paštu, išsiunčiamas kiekvieno registruoto dalyvio registracijos patvirtinimas PDF formatu bei unikali nuoroda į registracijos valdymą. Atidarius laiške pateiktą nuorodą, būsite nukreipiami į jūsų asmeninę registracijos valdymo skiltį, kurioje galėsite pakeisti visą dalyvio informaciją, išskyrus, pasirinktą maršrutą bei kainos tipą.
Taip pat svarbu prisiminti, kad perduodant registraciją kitam asmeniui, svarbu pakeisti ne tik dalyvių vardą ir pavardę, bet visą dalyvių informaciją bei kontaktinius duomenis.
Jei registraciją perleidžiate nepažįstamam asmeniui, rekomenduojame prieš perduodant registracijos valdymo nuorodą, anonimizuokite (pakeiskite į neatpažįstamus) savo dalyvio duomenis, taip būsite užtikrinti jų saugumu.

Kaip galiu patekti į savo registracijos valdymą?
Į registracijos valdymą gali patekti tik dalyviai, turintys registracijos patvirtinimo laišką (šį laišką gauna asmenys registracijos sistemoje mokėtojo laukelyje nurodę savo el. pašto adresą). Laiške rasite registracijos patvirtinimą PDF formatu ir unikalią nuorodą į dalyvio registracijos valdymą, paspaudę nuorodą, būsite nukreipti į asmeninę registracijos valdymo paskyrą.

Kaip pasiekti registracijos valdymą, jei registravomės kaip grupė?
Nepriklausomai nuo to, kiek žmonių buvo registruoti vienu kartu, visų dalyvių registracijų patvirtinimai bei registracijų valdymo nuorodos bus siunčiamos mokėjusio asmens el. Pašto adresu. Registracijos valdymo nuorodos yra unikalios kiekvienam dalyviui, tad mokėjęs asmuo gali persiųsti šias nuorodas patiems dalyviams.

Ką daryti, jei savo el. pašto dėžutėje nerandu registracijos patvirtinimo laiško?
Nuoroda į registracijos valdymą išsiunčiama į užsakymo vykdymo metu nurodytą mokėtojo el. paštą. Jei patikrinus gautus laišką bei šlamšto skiltį (Spam, Junk ir pan.) laiško neradote, susisiekite su mumis el. paštu [email protected], laišką Jums išsiųsime dar kartą.

Ką daryti, jei užsiregistravau į žygį ir tik vėliau nusprendžiau įsigyti žygio atributiką?
Mokėtojui atsiųstame registracijos patvirtinimo laiške rasite nuorodą į asmeninę registracijos valdymo skiltį. Joje galėsite pakeisti dalyvių duomenis bei papildyti savo registraciją norimais priedais bei atributika. Detalesnę instrukciją kaip tą padaryti galite rasti čia.

Ar už priedų keitimą turėsiu sumokėti?
Jei pasirinkto vieno ar kelių priedų kaina yra lygi arba mažesnė už atsisakomo priedo kainą, už šį keitimą mokėti nereikės. Jei pasirinkto vieno ar kelių priedų kaina yra didesnė nei atsisakomo priedo kaina, jų skirtumą apmokėti turėsite.

Ar dalyvių duomenis galima keisti daugiau nei vieną kartą?
Taip, dalyvių duomenų bei priedų keitimą galite atlikti neribotą kartų skaičių.

Ar galima pakeisti registracijos kainos tipą?
Registracijos kainos tipą galėsite pakeisti renginio dieną atsiimant startinį paketą. Kainos skirtumą reikės apmokėti renginio vietoje, t. y. jei keičiate registraciją su 20 % nuolaida į standartinę registraciją, reikės sumokėti 20 % ne nuo dabartinės, o pirkimo metu buvusios kainos.

Ar galiu paskelbti renginio Facebook puslapyje įrašą apie parduodamą registraciją?
Taip, skelbti galite, tačiau suraskite puslapyje tam paskirtą įrašą, po kuriuo visi dalyviai diskutuoja ar keičiasi savo registracijomis.

Komandinė įskaita

AR REGISTRUOJANTIS BŪTINA NURODYTI KOMANDĄ?
Nebūtina. Žygis, visų pirma, yra individualus iššūkis, todėl kiekvienas, įveikęs pasirinktą maršrutą, gaus vardinį diplomą ir įveikto maršruto medalį. Komandinė rungtis yra papildoma pramoga tiems, kurie nori burtis į grupes, atstovauti savo įmonę ar klubą ir varžytis, kuri komanda įveiks daugiau kilometrų. Daugiausiai kilometrų įveikusios komandos bus apdovanotos.

KĄ DARYTI, JEI NENURODŽIAU SAVO KOMANDOS PAVADINIMO AR NORIU PAKEISTI KOMANDĄ?
Jei turite subūrę savo komandą, bet neįvedėte jos pavadinimo registracijos metu ar norite ją pakeisti, parašykite mums el. paštu [email protected]. Laiške nurodykite turimo bilieto ar užsakymo numerį, dalyvio vardą, pavardę ir tikslų komandos pavadinimą.

ŽYGIAVIMAS

KAIP ŽYGIO METU BUS IDENTIFIKUOJAMI OFICIALŪS DALYVIAI?
Dalyviai turės kontrolines pasirinkto maršruto apyrankes, kurios bus tikrinamos starte, poilsio ir pagalbos punktuose bei finiše. Tik oficialūs dalyviai gaus maitinimą, arbatą, geriamąjį vandenį, pasirinkto maršruto diplomus, medalius, sėkmingai finišavę, ir kitas paslaugas.

AR BUS MATUOJAMAS ŽYGIO MARŠRUTŲ ĮVEIKIMO LAIKAS?
Laikas, per kurį įveiksite savo pasirinktą maršrutą, fiksuojamas nebus. Renginio tikslas nėra žygiuoti kuo greičiau, tačiau mėgautis ėjimu, jūra ir gera kompanija. Jei siekiate savo asmeninio rekordo ar norite palyginti rezultatus su draugais, rekomenduojame trasoje užtruktą laiką fiksuoti kiekvienam savarankiškai.

AR YRA NUMATYTAS LAIKAS, PER KURĮ TURIU SUSPĖTI ĮVEIKTI PASIRINKTĄ MARŠRUTĄ?
Tikslių laiko ribų nėra, tačiau kiekvienas dalyvis turi pats įsivertinti, kokiu metu reikėtų startuoti ir kokiu tempu eiti, kad spėtų į visus poilsio ir pagalbos punktus jų darbo metu ir laiku finišuotų. Starto ir finišo laikus kiekvienam maršrutui galite rasti čia, o punktų darbo laikai bus nurodyti dalyvio pase, kurį gausite kartu su startiniu paketu renginio dieną. Mes esame įvertinę greičiausiai ir lėčiausiai einančių žygeivių tempus, tad net jei išeisite paskutinis, galite būti ramus, jog visur spėsite.

AR BUS GALIMYBĖ KUR NORS PALIKTI ASMENINIUS DAIKTUS KOL ŽYGIUOSIME?
Taip, daiktus saugojimui galėsite palikti starte-finiše prieš pradedant žygį ir atsiimti tik baigus. Daiktai pervežami nebus.

AR ŽYGIO METU BUS MAISTO BEI UŽKANDŽIŲ IR VEGETARAMS AR VEGANAMS?
Taip, vegetariško bei veganiško maisto ir užkandžių bus.

AR ŽYGYJE GALIMA BĖGTI?
Žygio nuostatai bėgti draudžia. Be to, tai nebūtų tikslinga, nes maršrutų įveikimo laikas nėra matuojamas ir greičiausi žygeiviai nebus papildomai apdovanojami.
Nors užtikrinti, kad bėgančių nebūtų, yra sudėtinga, tačiau poilsio ir pagalbos punktų darbo laikas yra pritaikytas einantiems, todėl per daug skubantiems gali tekti juose palaukti.

AR NEBAIGĘS TRASOS DALYVIS BUS PARVEŽAMAS Į STARTO VIETĄ?
Taip. Dalyviai, būdami bet kuriame savo maršruto poilsio ir pagalbos punkte ir nutarę nutraukti ėjimą, turi apie savo sprendimą informuoti mūsų komandą. Laukiantysis bus užregistruotas sistemoje ir parvežtas į starto vietą kitu numatytu dalyvių pervežimo reisu.

KOKIU ATVEJU GAUSIU DIPLOMĄ IR MEDALĮ?
Diplomą gaus kiekvienas registruotas dalyvis, nepriklausomai nuo to, kiek kilometrų nuėjo. Diplomas įteikiamas su Jūsų vardu ir pavarde bei įveiktų kilometrų skaičiumi tame poilsio ir pagalbos punkte, kuriame nutraukiate ėjimą, arba finiše, sėkmingai įveikus pasirinktą maršrutą.
Medalis įteikiamas tik tiems dalyviams, kurie nuėjo visą atstumą ir sėkmingai finišavo. Tačiau jei dalyvis buvo pasirinkęs vieną maršrutą, o įveikė kitą, jam medalis finiše įteiktas nebus.