NUO BENDRADARBIO IKI BENDRAŽYGIO TIK VIENAS ŽYGIS

NUO BENDRADARBIO IKI BENDRAŽYGIO – TIK VIENAS ŽYGIS

TrenkTuras žygiai įmonėms

Žygių – renginių organizatorė

Eglė Paulauskaitė

Aš padėsiu suplanuoti ir įgyvendinti NEPAMIRŠTAMĄ žygį jūsų įmonei!

Visi tikslai pasiekiami einant.

Žygis su kolegomis, klientais ar partneriais  tai originalus būdas stiprinti sveikatą bei tarpusavio ryšius gamtoje.

Jei norite stiprios komandos, kurioje dirbtų ne tik bendradarbiai, bet ir bendražygiai, mes pasiūlysime žygio-renginio formatą ir erdvę gamtoje. Žygiuoti smagu ir su 20, ir su 1000 bendražygių!

Užsirezervuokite laiką skambučiui su žygių įmonėms organizatore Egle. 

[email protected] arba +370 678 18263

idėjos žygiams

TrenkTuras žygis Merkinė

Žygis Merkinėje ir vakarienė Vytaro Radzevičiaus Merkinės fabrike. Startas-finišas nuo Merkinės piliakalnio, kur atsiveria nuostabi Nemuno ir Merkio santakos panorama, o miškai užburia savo pasakišku grožiu. Su kolektyvu nerkite į tikrą miško pasaką, kurios pabaigoje laukia šilta ir jauki vakarienė Vytaro Radzevičiaus restorane. Yra galimybė pasikviesti ir jį į Jūsų kolektyvo šventę.

TrenkTuras žygis pramogos ir stovyklavimas

Visa Lietuvos gamta – puikiausia vieta jūsų įmonės renginiui. Žygis su stovyklavimu ir pramogomis miške ar parke sukuria neišdildomus prisiminimus visam kolektyvui. Pasivaikščiojimas gamtoje, kuriame telpa nuotaikingi pokalbiai žygiuojant, lauko žaidimai, pietūs gryname ore ir besikeičiantys peizažai, praturtins komandą ir sutelks dar didesnėms kasdienėms pergalėms.

Originalus būdas pristatyti paslaugas ar produktus – pakviesti į žygį ir konferenciją gamtoje. Žygį bei oficialią programą miške ar parke renginio svečiai įsimins ilgai. Viskas yra įmanoma nuo LED ekranų, profesionalios vaizdo bei garso įrangos iki šviesų projekcijų bei trankaus koncerto renginio pabaigoje.

Žygis miške, o finišavus medaliai ir pramogos sodyboje. Po žygio pėsčiomis su kolektyvu poilsis tampa dar prasmingesnis, o vakarienė praturtina bendrais prisiminimais. Miškų apsuptyje prasidės kilometriniai nuotykiai, o finiše lauks malonus atsipalaidavimas jūsų pasirinktoje arba mūsų pasiūlytoje. 

TrenkTuras žygiai įmonėms ir food truck maisto furgonėlis

Įveikus žygį kiekvienas yra vertas ne tik medalio, bet ir sočiai bei gardžiai pasistiprinti. Viliojantis grill kepsnių ar mėsainių kvapas gamtoje gali tapti jūsų kilometrinio renginio dalimi. Restoranas ant ratų bendražygių renginyje iškels puotą skrandžiui sodyboje, prie ežero, miško viduryje ar kitoje ypatingoje aplinkoje.

Žygis darbuotojams su šeimomis dar labiau sustiprins kolegiškus ryšius ir atsidavimą darbovietei. Tai puikus būdas pažinti vieniems kitus ypatingoje aplinkoje. Gamta ramina, bendra patirtis suartina, o kartu patirti nuotykiai vienija. Įmonės žygis miške ar parke puikiai tinka net patiems mažiausiems žygeiviams bei keturkojams.

DOVANŲ KUPONAI

Nustebinkite savo darbuotojus ar klientus išskirtine sveikatinančia dovana!

SU KOLEKTYVU MASINIAME ŽYGYJE

TrenkTuras žygis komanda
TrenkTuras žygis su komanda

Tikime komandinio augimo, emocinės gerovės stiprinimo ir nuotykių galia minant pasirinktus maršrutus kartu. Su savo kolegomis žygiavimo malonumą gamtoje galite patirti masiniuose „TrenkTuro” žygiuose.

Kiekviena atsakinga įmonė kuria savo darbuotojų gerovės programas. Kviečiame atrasti žygiavimą su „TrenkTuru” ir plėsti sveikatos stiprinimo bei kokybiško aktyvaus poilsio galimybes jūsų organizacijoje. Galite nustebti, kaip žygiavimas gamtoje prisideda prie darbuotojų produktyvumo ir efektyvumo darbe didinimo.

Suburkite savo įmonės komandą, apsirenkite firminiais marškinėliais bei pasidžiaukite savo organizacijos stiprybe tarp kitų žygeivių, kurių kaskart susirenka nuo 4 iki 7 tūkstančių!

Registracija į renginį vyksta šioje svetainėje, nepamirškite nurodyti komandos pavadinimo. Komandų iššūkius komandinėje įskaitoje užkuria aktyvaus laisvalaikio aprangos ekspertai „Hiatus”.

Įmonei vienu pirkimu įsigyjant ir apmokant bilietus, taikomos nuolaidos nuo tą dieną galiojančios pilnos bilieto kainos:

20 ir daugiau bilietų -10% nuolaida;

50 ir daugiau bilietų -15% nuolaida;

100 ir daugiau bilietų -20% nuolaida;

150 ir daugiau bilietų -25% nuolaida

Norint įsigyti bilietus su nuolaida, kreipkitės [email protected]

PARTNERYSTĖ SU TRENKTURU

Kartu su partneriais ir rėmėjais „TrenkTuro” žygiuose sukuriame nepamirštamas žygeivių patirtis. Vertiname gamtą mylinčius ir tausojančius, kuo sveikesnę produkciją pristatančius ar paslaugas teikiančius, tvarumo principais veikiančius prekės ženklus. Jeigu ir jums aktyvus poilsis prie širdies bei norite kartu patirti kilometrinius nuotykius, galbūt mums pakeliui. 

Plačios galimybės prisidėti prie „TrenkTuro” masiniuose renginiuose, SOLO žygiavimo iššūkiuose bei kituose projektuose. Kartu rasime būdų, kaip jūsų prekės ženklas prabiltų „TrenkTuro” renginiuose. 

Tapti „TrenkTuro” partneriu ar rėmėju – tai tapti neatsiejama gausios žygeivių bendruomenės dalimi, kuri palydi, pasitinka ir įkvepia žygeivius jų kilometruose. O su partnerių kuriama verte žygeiviai susipažįsta ne tik renginio dieną, bet įvairiais komunikacijos kanalais gerokai anksčiau. 

Dėl partnerystės ar rėmimo rašykite: [email protected]

Mūsų partneriai

SUSISIEKITE

Visi tikslai pasiekiami einant. Jei norite stiprios komandos, kurioje dirbtų ne tik bendradarbiai, bet ir bendražygiai, mes pasiūlysime tam vietą ir žygio-renginio formatą. 

Visiems norams, lūkesčiams ir svajonėms išsiaškinti, kviečiame pasikalbėti. 

Užsirezervuokite laiką su žygių įmonėms koordinatore Egle. 

Tai–pirmas žingsnis svajonių komandos link!

SUSISIEKITE

Visi tikslai pasiekiami einant. Jei norite stiprios komandos, kurioje dirbtų ne tik bendradarbiai, bet ir bendražygiai, mes pasiūlysime tam vietą ir žygio-renginio formatą. 

Visiems norams, lūkesčiams ir svajonėms išsiaškinti, kviečiame pasikalbėti. 

Užsirezervuokite laiką su žygių įmonėms koordinatore Egle. 

Tai–pirmas žingsnis svajonių komandos link!

ŠIUO METU POPULIARIAUSIA Organizuoti žygį – šventę!

KOKIE ŽYGIAI ĮKVEPIA IR PALIEKA ĮSPŪDĮ?

ŽYGIS-RENGINYS PUIKIAI TINKA:

Privataus įmonės žygio kaina prasideda nuo 2000,00 Eur be PVM. 

Mes kiekvienai komandai rengiame individualų pasiūlymą, todėl galutinę kainą lemia jūsų poreikiai bei lūkesčiai renginiui.

ĮMONĖS, KURIOS PASIRINKO ŽYGIUOTI SU „TRENKTURU“