BILIETAI BRANGSTA:

dienos
val.
min.
sek.

IKI RENGINIO LIKO:

dienos
val.
min.
sek.

PRAMANKŠTINK KOJAS IR UŽTVIRTINK ŽINIAS APIE ATLIEKŲ KULTŪRĄ GAMTOJE

„Jaunas kaip Vilnius” švenčia, o pramogauti Vingio parke pradėk žygio ritmu! Liepos 25 d. 13-17 val. ateik prie pėsčiųjų Vingio parko tilto Žvėryne (iš Vingio parko pusės). Čia tavęs lauks muzika, bendražygiai ir „Atliekų kultūros” žygio startas. Kviečiame prieš festivalio koncertą valandėlę pramankštint kojas ir įveikti 7 km žygį nesudėtingu maršrutu. Eidami pravėdinsite galvas nuo darbų, o apie atliekų kultūrą kalbantys žvėreliai maršrute neleis nuobodžiauti. 

Žygiuosi link TV bokšto, o ten ieškok kaskadininkų, kurie tą dieną stebins neįtikėtinais kaskadiniais triukais. Į finišą grįši ne tik maloniai pasivaikščiojęs, bet ir prikaupęs tvarių idėjų. O įsiamžinęs prie foto sienos galėsi tęsti pramogas Vingio parke. 

Žygis nemokamas. Skubėk registruotis, nes žygeivių skaičius ribotas. Visą svarbiausią informaciją prieš žygį priminsime el. paštu. 

Svarbu! Žygį gali pradėti ir prie TV bokšto, kur kaskadininkai džiugins ekstremaliomis pramogomis. Maršrutas bus trumpesnis, startuosi savarankiškai naudodamasis „TrenkTuras” mobiliąja programėle arba sekdamas maršruto rodykles. Finišas Vingio parke. 

Visą festivalio „Jaunas kaip Vilnius” programą rasi čia.

Renginio dalyvių skaičius ribotas.

MARŠRUTŲ PALYGINIMAS

7 KM

NEMOKAMA
  • Startavimo laikas nuo 13:00 iki 17:00, finišuoti iki 19:00
  • El. maršruto žemėlapis „TrenkTuras" programėlėje
  • Vanduo starte / finiše
  • Biotualetai starte / finiše
  • Pirmoji pagalba starte / finiše
  • E-diplomas
  • Netinkamas su vežimėliu

Bilietų kiekis į renginį ribotas.

NUOLAIDOS ŽYGIO BILIETUI

Moksleiviai, studentai, senjorai, neįgalieji, KAS* ir VRM darbuotojai, tarnautojai bei vaikai iki 7 metų, POLA kortelės savininkai** ir bendradarbiaujančių įmonių darbuotojai gali pasinaudoti nurodyta nuolaida dalyvio mokesčiui visuose maršrutuose. Visi asmenys, užsiregistravę su nuolaida, privalės pateikti dokumentą, patvirtiniantį nuolaidos gavėjo statusą ar susijusį šeimos ryšį.

* Krašto apsaugos sistemos darbuotojai.

** bei POLA kortelės savininko šeimos nariai (sutuoktinis, tėvai, vaikai, sesės ir broliai).

NUOLAIDOS APGYVENDINIMUI BEI PRAMOGOMS ŽYGIO DALYVIAMS

Vila Ūla viešbutis siūlo rezervuoti 2 nakvynes bet kuriame kambaryje ar namelyje kovo 22-24 dienomis su slaptažodžiu TRENKTURAS ir pusryčius 24 d. gauti NEMOKAMAI.

Svetainė: vilaula.lt
Kontaktai: +370 679 93318, [email protected]
Adresas: Ežero g. 3, LT-65383 Burokaraistėlė, Merkinės sen., Varėnos raj.

Kaimo turizmo sodyba “Šilas” įsikūrusi Dzūkijos nacionaliniame parke, Maksimonių kaime (4 km nuo Merkinės) apsupta miškų ir ežerų. Netoliese nuo sodybos – Nemuno upė. Mūsų sodyba yra draugiška žygeiviams, gyvūnų mylėtojams, besidomintiems amatais, etnokultūra ir lėtuoju turizmu.

TrenkTuro žygio metu apsistojusiems „Šile“ dvi paras pirtelė su vantomis ir geru garu – DOVANŲ. Taip pat svečius vaišinsim dzūkiškų žolelių arbata. Laukiam atvykstančių!

FB: https://www.facebook.com/sodyba.silas
Kontaktai: +370 616 52606, [email protected]
Adresas: Maksimonių kaimas, Merkine, Lithuania, LT-65339

„Upių Kelias“ kviečia susipažinti su gražiausiais Dzūkijos vandens maršrutais – Merkiu, Ūla, Grūda.

20 % – Kelionėms baidarėmis ir irklentėmis.
20 % – Atgauti jėgas kaimo SPA – pirtis / kubilas.
Nakvynė žygio dalyviams – 25 eur. / asm.

FB: 

https://www.facebook.com/upiukelias
Svetainė: www.upiukelias.lt
Kontaktai: +370 679 31214
Adresas: Puvočiai, Varėnos raj.

Visą Merkinės žygio savaitgalį poilsiaukite karališkai SPA VILNIUS Druskininkai.

Trenkturo žygio dalyviams kovo 22–24 dienomis suteikiama 15 % nuolaida nakvynėms visiems kambarių tipams. Rezervacija vykdoma telefonu ir el. paštu, nurodant kodą: TRENKTURAS.

O užsisakius nakvynę galėsite mėgautis neribotu laiku mineralinio vandens baseine ir pirtyse bei gausiais švediško stalo pusryčiais restorane LABAI.

Adresas: K. Dineikos g. 1, Druskininkai
Kontaktai: +370 313 53811

 

Į renginį kviečiame atvykti viešuoju transportu. 

Žemėlapyje rasite pažymėtą starto vietą.

STARTO VIETA:

Žvėryno pėsčiųjų tiltas (Vingio parko pusė), GPS: 54.6907, 25.2410.

STARTAVIMO – FINIŠAVIMO LAIKAI:

7 KM: startas nuo 13:00 iki 17:00, finišuoti iki 19:00

Miesto tyrinėtojui. Ar girdėjai, kad kadaise Merkinė buvo svarbesnė už sostinę Vilnių? Čia būrėsi stipriausi LDK valdovai, apie kuriuos liudijo mieste stovėję pilys. Nors nei viena iš jų iki mūsų dienų neišliko – daugiau apie čia klestėjusius amatus ir politinį gyvenimą sužinosi po žygio apsilankęs krašto muziejuje. Na, o istoriją „gyvai“ papasakos maršrute sutikti objektai: sinagogų kompleksas bei ant Merkio atodangos įsikūrusi dvaravietė.

Gamtos mylėtojui. Susipažinęs su Merkinės miestu, nedelsdamas kelsies į jį garsinančius miškus. Juk ne veltui čia šimtmečius rezidavo svarbiausi šalies vadovai: upė teikė natūralią apsaugą, o girių ramybė įkvėpė dideliems darbams. Tad ir tu, kaip girių valdovas, išnaršysi kiekvieną žalią kampelį. Žadą atims ne tik šimtamečiai medžiai, bet ir ir nuo atodangos atsiveriantys Nemuno ir Merkio santakos vaizdai.

Partizanų takais. Nors Merkinė alsuoja viduramžių dvasia, ne mažiau čia ir XX a. paminklų. Juk Dzūkijos miškai – vieta, kurioje veikė Dainavos apygardos partizanai. Eidamas siaurais miško keliukais, atkreipk dėmesį į čia stovinčius koplytstulpius, bunkerius bei koplytėlės. Tai atminimo ženklai laisvės kovotojams. Iš visų jų svarbiausi du: Priesaikos kalnas, ant kurio prisiekė pats partizanų vadas, ir Adolfo Ramanausko-Vanago vadavietė, patikimai saugojusi laisvės šauklius.

Merkio vedamas. Kad ir kur pasuksi – lydės Merkys. Jis – didžiausia pietryčių Lietuvos upė, garsėjanti įspūdingais kraštovaizdžiais. Būtent juos maršrute ir kolekcionuosi. Prieš akis atsivers panorama į Merkio ir Nemuno santaką, išraiškingas Merkio kilpas ir smėlingus krantus. Jie – tarsi enciklopedija, pasakojanti apie mūsų planetą, jos klimatą ir praeitį. Įdėmiai sek informacinius stendus ir žygis bus pilnas ne tik vaizdų, bet ir žinių.

Drąsiausias metų iššūkis (kol kas)! Sakoma, kad treniruotis reikia laipsniškai, tad jei nedrąsiai svajoji apie pirmąjį gyvenimo (arba šių metų) šimtuką, šis maršrutas – puiki treniruotė. O, kad ji nebūtų nuobodi – paruošėme tikrą vaizdų ir garsų pupuri. Kelyje lydės istoriniai Merkinės pastatai, įspūdingi vaizdai nuo Merkio atodangų, daug daug miško ir jų gyventojų krebždesio, ir dzūkų numylėtas Glyno ežeras. Jį pasieksi įveikęs dvi smagias „kliūtis“: kabančius tiltus per Ūlą ir Merkį.

ŽYGIO EIGA

ATVYKIMO VIETA
Visų maršrutų dalyviai turi savarankiškai atvykti į žygio starto vietą – Žvėryno pėsčiųjų tiltas (Vingio parko pusė), GPS: 54.6907, 25.2410. Kviečiame atvykti naudojantis viešuoju transportu.

REGISTRACIJA
Atvykus į registraciją nuskenuosime jūsų bilietą (spausdinti nebūtina – pakaks mobilaus telefono) ir pateiksime kitą žygiui svarbią informaciją.

STARTAVIMAS
Startuoti galite iškart po registracijos, pasirinktam maršrutui skirtu starto laiku, jį galite rasti maršruto aprašyme.

Jeigu žygį pradėsite nuo TV bokšto, startuosite savarankiškai.

ŽYGIAVIMAS
Žygio starto / finišo vietoje savo gertuves galėsite papildyti vandeniu, prireikus gauti būtinąją medicininę pagalbą. Maršrutas sužymėtas rodyklėmis. Poilsio bei pagalbos punktų maršrute nebus.

Maršrutų kilometražai gali būti su paklaida dėl GPS imtuvų ir išmaniųjų prietaisų sekimo skirtumų.

FINIŠAVIMAS
Maršrutas yra radialinis, vadinasi startuosite ir finišuosite ten pat – prie Žvėryno pėsčiųjų tiltas (Vingio parko pusė), GPS: 54.6907, 25.2410. Finišavus galėsite įsiamžinti su žygio simbolika prie foto sienos.

Užsiregistravę žygeiviai patvirtina, kad yra susipažinę ir sutinka su žygių nuostatais.

Renginio dalyvių skaičius ribotas.

KAS ĮSKAIČIUOTA Į DALYVIO PAKETĄ?

Viskuo pasirūpinsime:

TrenkTuras APS mobilioji programėlė
TrenkTuras gertuvė

ŽYGIUOKITE SU KOMANDA IR KOLEKCIONUOKITE IŠŠŪKIUS DRAUGE!

TrenkTuras ir aktyvaus laisvalaikio aprangos ekspertai Hiatus kviečia vieningiausias draugų kompanijas, aktyviausius įmonių kolektyvus ir organizacijas išmėginti jėgas komandinių įskaitų varžytuvėse. Jei manai, kad tavo draugai ar kolegos yra verti kiečiausių žygeivių vardo, o Jūsų pokalbiai ir nuotykiai gali būti matuojami kilometrais, laukiame TrenkTuro žygiuose!

KAIP PASIRUOŠTI ŽYGIUI?

Pasirinktą atstumą lengviau įveikti padės ne tik fizinis pasirengimas, bet ir tinkamas avalynės ir drabužių pasirinkimas. Patarimus paruošė ir jais dalinasi mūsų draugai, aktyvaus laisvalaikio aprangos specialistai Hiatus.

ATVYKIMAS

Dalyviai atvykimu į žygio vietą ir jei reikia apgyvendinimu rūpinasi savarankiškai. Žemėlapyje rasite pažymėtą starto vietą.

STARTO VIETA:

Vilniaus g. 54B, Merkinė, 65338 Varėnos r. sav. (54.166696, 24.202033)

STARTAVIMO – FINIŠAVIMO LAIKAI:

    8 KM: startas nuo 07:00 iki 13:00, finišuoti iki 17:00

  15 KM: startas nuo 07:00 iki 13:00, finišuoti iki 18:00

  26 KM: startas nuo 07:00 iki 12:00, finišuoti iki 20:00

  33 KM: startas nuo 07:00 iki 10:00, finišuoti iki 21:00

  54 KM: startas nuo 07:00 iki 09:00, finišuoti iki 22:00

ORGANIZATORIAI

PARTNERIAI