Maršrutų pasirinkimas

Visi Solo žygių maršrutai yra saugūs ir įveikiami žygiuojant su vaikais, tačiau rinkdamiesi visuomet privalote įvertinti savo vaikų amžių, fizinį pasirengimą bei kitas aplinkybes.

Renkantis maršrutą su vaikais rekomenduojame įvertinti šiuos aspektus:

1. Maršruto ilgis. Dvejojantiems dėl savo vaikų fizinių galimybių visuomet rekomenduojame rinktis trumpesnius maršrutus iki 10 km.
2. Maršruto kalvotumas. Pakilimai ir nusileidimai žygiuojant dažnai vaikams patinka, tačiau taip pat ir atima daugiau jėgų. Taigi, rekomenduojame didelio kalvotumo maršrutus rinktis atsargiai.
3. Iššūkiai maršrute. Papildomai atkreipkite dėmesį į šią informaciją, kad žinotumėte, ko tikėtis žygyje ir atitinkamai įvertinti vaiko galimybes. Pvz.: ėjimas palei skardį, jeigu bijoma aukščio.

Maršrutai, kurie pritaikyti eiti su vaikiškais vežimėliais, yra pažymėti specialiu simboliu su vaikišku vežimėliu:

Galima eiti su vaikišku vežimėliu

 

Taip, žinoma. Tiesiog privalote!

Maršrutai, kurie yra pasiekiami ir viešuoju transportu (starto vieta yra toliausiai nutolusi 1 km atstumu nuo artimiausios stotelės) yra pažymėti specialiu langeliu, kurį galite rasti paieškoje:

REGISTRACIJA

Taip, į kompaniją galite pasiimti savo šeimos narius, artimiausius draugus ir patį geriausią draugą keturiomis kojomis.

Kartu su jumis einančių bendražygių registruoti nebūtina. Visgi jei Solo žygių su Hiatus paskyrą turintys bendražygiai nebus užregistruoti kartu, jie nematys žygio žemėlapio savo mob. programėlėje bei žygis nebus įtrauktas į įveiktų žygių statistiką.

Registruojantis per mobiliąją programėlę žygis iš karto atsiras skiltyje Artimiausi žygiai”.

Registruojantis svetainėje laišką su visa informacija apie jūsų pasirinktą maršrutą turite gauti per 10 minučių po registracijos. Jeigu negaunate, patikrinkite brukalų (spam) katalogą.

Perkant pavienius maršrutus pinigai už registraciją nėra grąžinami.
Didesnį lankstumą siūlo Solo žygių su Hiatus prenumerata. Prenumeratoriai planuojamus žygius gali valdyti mobiliojoje programėlėje savarankiškai.

Nusipirkus maršrutą svetainėje jo keisti negalima.
Užtat Solo žygių su Hiatus prenumeratoriai gali prieš žygį pažiūrėti nubraižytą trasą ant žemėlapio ir jei pakeičia nuomonę, gali žygį atšaukti ir registruotis žygiui kitu maršrutu tai pačiai arba kitai dienai.

Taip, atstumas nuo Jūsų gyvenamosios/ esamos vietos iki starto vietos nurodomas oro linija (važiuojant gali gautis šiek tiek daugiau kilometrų). 

 

NUVYKIMAS IKI STARTO VIETOS

E. laiške, kartu su maršruto žemėlapiu, gausite ir nuorodą nuvykimui į starto vietą
(nuorodos veikimui reikalinga „Google žemėlapiai“ (angl. Google maps)
mob. programėlė). Atsidarius nuorodą iškart bus matomas nuvykimo iki starto vietos
žemėlapis.
 
Kai kuriuose žemėlapiuose, nuvykimui į starto vietą, naudojami papildomi kelio taškai (angl. waypoints), kurie Google žemėlapyje  pridedami kaip papildomos koordinatės. Svarbu įsidėmėti, kad Jūsų galutinė atvykimo vieta – paskutinis žemėlapyje esantis taškas, taigi Jums kelionę tęsti reikia iki kol pasieksite galutinį tikslą. T.y pasiekus kiekvieną žemėlapyje pažymėtą tašką, programėlė praneš, kad pasiekėte atvykimo tikslą, tačiau Jums dar nereikia baigti kelionės, o reikia spausti mygtuką  „tęsti kelionę toliau“.

Pavyzdžiui, kaip matote žemiau pateiktame paveikslėlyje, galutinis atvykimo taškas yra „Pakrantės gatvė, Raudondvaris 15166“. Tai reiškia, kad pasiekus tokius taškus kaip „102, 15166“, „Raudondvaris, 15166“ Jums vis dar reikia tęsti kelionę iki galutinio taško. 

 

Kai kuriuose žemėlapiuose, nuvykimui į starto vietą, naudojami papildomi kelio taškai (angl. waypoints), kurie Google žemėlapyje  pridedami kaip papildomos koordinatės. Svarbu įsidėmėti, kad Jūsų galutinė atvykimo vieta – paskutinis žemelapyje esantis taškas, taigi Jums kelionę tęsti reikia iki kol pasieksite galutinį tikslą. T.y pasiekus kiekvieną žemėlapyje pažymėtą tašką, programėlė praneš, kad pasiekėte atvykimo tikslą, tačiau Jums dar nereikia baigti kelionės, o reikia spausti mygtuką  „tęsti kelionę toliau“.

 

Pavyzdžiui, kaip matote žemiau pateiktame paveikslėlyje, galutinis atvykimo taškas yra „Pakrantės gatvė, Raudondvaris 15166“. Tai reiškia, kad pasiekus tokius taškus kaip „102, 15166“, „Raudondvaris, 15166“ Jums vis dar reikia tęsti kelionę iki galutinio taško. 

MARŠRUTO ŽEMĖLAPIS

ŽYGIAVIMAS

Maršruto žemėlapio nuoroda pradės veikti tą dieną, kuriai užsirezervavote maršrutą.

Siekiant užtikrinti kiekvieno Solo žygeivio solo patirtį privalote paisyti reikalavimo startuoti jūsų rezervuotą dieną.

Maršruto kryptis nurodyta virtualiame žemėlapyje ant maršruto linijos (pilkos rodyklės ant storos raudonos linijos), taip pat, startas ir finišas yra pažymėti specialiais simboliais. Jeigu žemėlapyje negalite įžiūrėti šių simbolių, maksimaliai priartinkite žemėlapį telefono ekrane.

Startas

 

Starto simbolis žemėlapyje
Finišas

 

  Finišo       simbolis   žemėlapyje

Maršrutai nėra fiziškai sužymėti (sumarkiruoti), todėl vadovautis turėtumėte tik virtualiu maršruto žemėlapiu telefone.

Spauskite nuorodą ir atsidarykite navigavimo pagalbą.

Nei maršruto starte, nei žygiuojant, nei finiše nieko iš TrenkTuro nesutiksite – jūsų laukia visiškai savarankiška solo patirtis naviguojant tik naudojant žemėlapį telefone.

Maršruto nuoroda veiks pakankamai ilgai, kad eidami net ir labai lėtai spėtumėte finišuoti. Maršruto žemėlapio veikimo laikas yra matomas atsidarius patį žemėlapį (viršutiniame dešiniame ekrano kampe).

MARŠRUTO ŽEMĖLAPIS

1. Patikrinkite, ar yra įjungtas „Location Services“:

Settings > Privacy > Location Services

2. Patikrinkite, ar interneto naršyklei suteiktas leidimas naudoti lokaciją:

Settings > Privacy > Location Services > Safari Website > Ask Next Time arba While Using the App

3. Jei tai nepadeda, tuomet išvalykite naršyklės laikinąją atmintį:

Settings > Safari > Clear History and Website Data > Clear History and Data

Taip pat, nunulinkite lokacijos leidimus, kad galėtumėte vėliau juos vėl suteikti iš naujo:

Settings > General > Reset > Reset Location & Privacy > Reset Settings

Išbandykite žemėlapio veikimą savo telefone prieš žygį: Bandomasis žemėlapis

1. Patikrinkite, ar telefone yra įjungta Location / Vieta:

EN: Settings > Location > On
LT: Nustatymai > Vieta > Įjungta

2. Patikrinkite, kad interneto naršyklei būtų suteiktas leidimas nustatyti lokaciją:

EN: Settings > Apps > Chrome (arba kita jūsų naudojama naršyklė) > Permissions > Locations > Allow only while using the app
LT: Nustatymai > Programos > Chrome (arba kita jūsų naudojama naršyklė) > Leidimai > Vietovė > Leisti tik naudojant programą

3. Patikrinkite, kad jūsų Chrome (ar kitoje) naršyklėje būtų nustatyta, kad interneto puslapiai gali gauti lokacijos informaciją:

EN: Chrome > Settings > Site Settings > Location > Ask before allowing sites to know your location
LT: Nustatymai > Svetainės nustatymai > Vieta > Klausti prieš leidžiant svetainėms žinoti vietą

4. Patikrinkite, ar jūsų Chrome (ar kitoje) naršyklėje https://solo.trenkturas.lt puslapis nėra įtrauktas į blokuojamų puslapių sąrašą:

EN: Chrome > Settings > Site Settings > Location > Blocked
LT: Nustatymai > Svetainės nustatymai > Vieta > Užblokuoti

Jei tame sąraše rasite https://solo.trenkturas.lt, spauskite:

EN: https://solo.trenkturas.lt > Location access > Allow
LT: https://solo.trenkturas.lt > Prieiga prie vietovės > Leisti

Meniu ir terminų pavadinimai gali šiek tiek skirtis esant skirtingoms naršyklėms ar Android versijoms.

Išbandykite žemėlapio veikimą savo telefone prieš žygį: Bandomasis žemėlapis